Nie ma wątpliwości, że są urządzenia, które muszą pojawić się na każdej budowie. Jednym z nich jest zagęszczarka do betonu bez, których niektóre prace nie byłyby możliwe do wykonania, a właściwy efekt końcowy nie do uzyskania. W którym momencie wykorzystuje się zagęszczarkę i w jaki sposób wpływa ona na postęp prac? Otóż wykorzystuje się ją w celu zagęszczenia mieszanki betonowej poprzez wyparcie z niej pęcherzyków powietrza. Przy jej pomocy wyeliminowuje się również puste przestrzenie, które w późniejszym czasie byłyby przyczyną pojawiania się pęknięć czy też dziur. Warto w tym miejscu jednak zaznaczyć, że rezultat całego procesu zagęszczania zależy w głównej mierze od tego jaką szybkością wibracji cechuje się wykorzystywane urządzenie. Na rynku znajdziecie Państwo wiele różnych typów zagęszczarek spalinowych, w tym wibratory wgłębne i zewnętrzne.

Ubijarka spalinowa w naszej ofercie

Przeglądając nasz katalog znajdziecie Państwo kilka wariantów ubijarek. W tym zagęszczarki spalinowe 90, 100 lub 120kg. Będzie tam również chociażby zagęszczarka spalinowa płytowa, która doskonale nadaje się do ubijania kostki brukowej. Wykonana została ona z dbałością o szczegóły, tak by jej praca przebiegała bezawaryjnie i co istotne, by była wydajna. Warto w tym miejscu wspomnieć, że znajdujące się w naszej ofercie zagęszczarki spalinowe posiadają system ułatwiający bezproblemowy i szybki transport. Będzie to między innymi specjalnie zaprojektowany system z trwałymi kołami, który można zdemontować dosłownie w trzech prostych krokach. Trzeba to docenić, ponieważ transport zagęszczarki potrafi przysporzyć sporych problemów.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze wszystkimi naszymi ubijarkami spalinowymi, a także wibratorami do betonu. Każdy z nich posiada bowiem nieco inną specyfikację, która wpływa na jego zastosowanie i efekty wykorzystania. Jeśli będziecie mieli Państwo jakiekolwiek pytania zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Postaramy się jak najprecyzyjniej odpowiedzieć na nurtujące kwestie.

Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi Narzędziami

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium