Zagęszczarki płytowe, znane również jako ubijarka spalinowa płytowa lub po prostu zagęszczarka, skoczek to wytrzymałe narzędzia stosowane w budownictwie do zagęszczania gleby, żwiru i asfaltu. Działają poprzez wibrowanie płyty w celu osadzenia i zagęszczenia materiałów pod nią. Zagęszczarki płytowe są dostępne w różnych rozmiarach i wersjach, najpopularniejsza jest zagęszczarka 90kg, która idealnie sprawdza się do zagęszczania piasku pod kostkę brukową, w różnych kierunkach, a dzięki swym rozmiarom dociera do ciasnych przestrzeni. Są powszechnie stosowane w budownictwie drogowym, kształtowaniu krajobrazu i przygotowaniu fundamentów budynków.

Nie ma wątpliwości, że są urządzenia, które muszą pojawić się na każdej budowie. Jednym z nich jest zagęszczarka do betonu bez, których niektóre prace nie byłyby możliwe do wykonania, a właściwy efekt końcowy nie do uzyskania. W którym momencie wykorzystuje się zagęszczarkę i w jaki sposób wpływa ona na postęp prac? Otóż wykorzystuje się ją w celu zagęszczenia mieszanki betonowej poprzez wyparcie z niej pęcherzyków powietrza. Przy jej pomocy wyeliminowuje się również puste przestrzenie, które w późniejszym czasie byłyby przyczyną pojawiania się pęknięć czy też dziur. Warto w tym miejscu jednak zaznaczyć, że rezultat całego procesu zagęszczania zależy w głównej mierze od tego jaką szybkością wibracji cechuje się wykorzystywane urządzenie. Na rynku znajdziecie Państwo wiele różnych typów zagęszczarek spalinowych, w tym wibratory wgłębne i zewnętrzne.

Ubijarka spalinowa w naszej ofercie

Przeglądając nasz katalog znajdziecie Państwo kilka wariantów ubijarek. W tym zagęszczarki spalinowe 90, 100 lub 120kg. Będzie tam również chociażby zagęszczarka spalinowa płytowa, która doskonale nadaje się do ubijania kostki brukowej. Wykonana została ona z dbałością o szczegóły, tak by jej praca przebiegała bezawaryjnie i co istotne, by była wydajna. Warto w tym miejscu wspomnieć, że znajdujące się w naszej ofercie zagęszczarki spalinowe posiadają system ułatwiający bezproblemowy i szybki transport. Będzie to między innymi specjalnie zaprojektowany system z trwałymi kołami, który można zdemontować dosłownie w trzech prostych krokach. Trzeba to docenić, ponieważ transport zagęszczarki potrafi przysporzyć sporych problemów.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze wszystkimi naszymi ubijarkami spalinowymi, a także wibratorami do betonu. Każdy z nich posiada bowiem nieco inną specyfikację, która wpływa na jego zastosowanie i efekty wykorzystania. Jeśli będziecie mieli Państwo jakiekolwiek pytania zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Postaramy się jak najprecyzyjniej odpowiedzieć na nurtujące kwestie.

Zagęszczarka 90kg do kostki brukowej

Najpopularniejszym rozmiarem wybieranym wśród budowlańców, jest zagęszczarka 90kg. Dzięki swojej masie świetnie sprawdza się podczas układania kostki brukowej, zagęszczania pod fundamenty, jak również podczas tworzenia ciągów komunikacyjnych dla pieszych. Jej gabaryty pozwalają na łatwe transportowanie, nawet w aucie typu kombi lub van, dzięki temu jest bardziej popularna niż zagęszczarka płytowa 120kg

Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi Narzędziami

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium