Filtrowanie
Producent
Cena
  • od
    do

Centrale wentylacyjne AWENTA PRO to urządzenia o wydajności od 400m3/h do 616m3/h . Centrala wentylacyjna często jest określana jako REKUPERATOR. W naszej ofercie znajdują się Rekuperatory Awenta Pro: ZEPHYR 405 (VZH405), ZEPHYR 605 (VZH605) oraz AUROS 415 (VER415). Centrala wentylacyjna AWENTA została wyprodukowana z użyciem najwyższej jakości materiałów uznanych producentów: EC Ziehl-Abegg, EC EBM-Papst. 

Centrale wentylacyjne AWENTA PRO modele ZEPHYR oraz AUROS to produkowane w POLSCE rekuperatory, do wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Rekuperacja AWENTA to gwarancja niezawodności oraz wysokiej wydajności. 

Centrale wentylacyjne Zephyr i Auros produkowane są z najlepszych podzespołów uznanych marek (Knauf, Recair, Ziehl-Abegg i EBM Papst) co czyni z nich niezawodne i wydajne rekuperatory. 

Wybierz rekuperator AWENTA PRO i ciesz się bezawaryjnością!

Jako autoryzowany dystrybutor marki Awenta, posiadamy ogromne i wieloletnie doświadczenie w sprzedaży systemów wentylacyjnych. Polecamy montaż rekuperacji, gdyż wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła pozwala zaoszczędzić koszty ogrzewania w domu. System rekuperacyjny ma za zadanie wymienić powietrze w domu, które jest zanieczyszczone, na świeże powietrze, które zostaje oczyszczone w drodze wymiany. Dodatkowo odzyskuje jednocześnie część zgromadzonego ciepła w powietrzu. 

 

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium