Spawarki inwertorowe to rodzaj maszyn spawalniczych, które wykorzystują zaawansowaną technologię do kontrolowania procesu spawania. Są one znane z kompaktowych rozmiarów, niskiej wagi i wysokiej wydajności. Spawarka inwertorowa jest bardziej nowoczesnym rodzajem maszyny spawalniczej w porównaniu z tradycyjnymi maszynami spawalniczymi transformatorowymi i posiada większą wydajność.

Spawarka inwertorowa - MMA - 160A - DEDRA Spawarka inwertorowa - MMA - 160A - DEDRA
Producent: DEDRA
Cena: 694,99 zł
szt.
zobacz więcej

Spawarka inwerterowa MMA, znana również jako spawarka do spawania elektrodą ręczną, to rodzaj spawarki inwertorowej, która wykorzystuje elektrodę zużywalną do układania spoiny. Elektroda jest pokryta fluandem, substancją, która chroni spaw przed powietrzem, chroniąc go przed utlenieniem. Te typy spawarek są uważane za dobre spawarki inwertorowe, ponieważ oferują dobre rezultaty i są łatwe w użyciu.

Dobra spawarka inwertorowa. 

W poszukiwaniu dobrej spawarki inwertorowej ważne jest rozważenie specyficznych potrzeb pracy i materiałów, które będą spawane. Spawarkę nalęzy dopasować do grubości planowanych spawanych blach. Do blach o grubości do 6mm w zupełności wystarczą spawarki inwertorowe o mocy 250-300A. Spawarki inwertorowe przeznaczone dla profesjonalnego użytku są projektowane do ciężkich zastosowań spawalniczych i są odpowiednie dla zawodowego użytku. Oferują one szereg zaawansowanych funkcji i są przystosowane do częstego użytkowania. Te typy spawarek często uważane są za najlepsze spawarki inwertorowe dostępne na rynku.

Profesjonalne spawarki inwerorowe.

Podsumowując, spawarki inwertorowe to nowoczesne i wydajne maszyny do spawania, które mogą być używane do różnych rodzajów spawania. MMA Spawarka to rodzaj spawarki inwertorowej, która używa elektrody, która jest jednorazowego użytku. Dobra spawarka inwertorowa to taka, która spełnia konkretne potrzeby pracy: posiada dużą moc, niskie gabaryty, oraz bez problemu spawa elektrodą 3,2mm. Spawarki inwertorowe przeznaczone dla profesjonalistów są przeznaczone do ciężkich zastosowań spawalniczych i posiadają większą moc, oraz zazwyczaj zasilane są napięciem 400V - trójfazowym. 

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium