Filtrowanie
Producent
Cena
  • od
    do

Skrzynki rozprężne VPB marki AWENTA PRO to element do mocowania anemostatu. Skrzynka rozprężna ma za zadanie połączyć anemostat z rurami wentylacyjnymi. Dzięki skrzynkom rozprężnym można połączyć dwa lub trzy przewody wentylacyjne do jednego anemostatu, unikając nadmiernego osłabiania stropu. 

Jednym z ostatnich elementów systemu rekuperacji jest skrzynka rozprężna. Polski producent AWENTA PRO wprowadził 4 modele skrzynek rozprężnych VPB. Charakteryzują się one wysoką wydajnością, 30 latami gwarancji oraz zostały wykonane z polietyleny z dodatkiem NANO-SREBRA aby zapewnić bakteriobójczość instalacji rekuperacji. Dzięki zastosowaniu skrzynki rozprężnej można podłączyć dwa lub trzy kanały wentylacyjne fi75mm do jednego anemostatu. Sposób mocowania został specjalnie zaprojektowany przez AWENTA PRO, aby rekuperacja była szczelna i prosta w montażu. 

Bakteriobójcza - Skrzynka rozprężna VPB - Gwarancja jakości!

Jako autoryzowany dystrybutor marki Awenta, posiadamy ogromne i wieloletnie doświadczenie w sprzedaży systemów wentylacyjnych. Polecamy montaż rekuperacji, gdyż wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła pozwala zaoszczędzić koszty ogrzewania w domu. System rekuperacyjny ma za zadanie wymienić powietrze w domu, które jest zanieczyszczone, na świeże powietrze, które zostaje oczyszczone w drodze wymiany. Dodatkowo odzyskuje jednocześnie część zgromadzonego ciepła w powietrzu. 

 

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium