Bogata oferta pistoletów do sprężarki sprawia, że większość prac możesz wykonać sam, bez potrzeby zlecania jej warsztatowi. Pistolety lakiernicze, olejarki, ropownice oraz wiele innych typów pneumatycznych pistoletów daje szeroką gamę zastosowań. W naszej ofercie znajdziesz również zestaw pistoletów do kompresora, który został dobrany tak, aby był uniwersalny i przydatny w każdym warsztacie. 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Pistolety pneumatyczne do różnych zastosowań

Oprócz narzędzi pneumatycznych takich jak szlifierka, polerka, klucz udarowy lub wkrętarka pneumatyczna warto wyposażyć swój warsztat w różne pistolety do sprężarki. W naszej ofercie występuje duża ilość różnego rodzaju pistoletów, od pistoletów do pompowania kół po pistolet lakierniczy, olejarkę, ropownicę a nawet pistolet do tynkowania ścian.  Dzięki szerokiej ofercie akcesoriów pneumatycznych możemy wykonywać większość prac sami, zamiast zlecać ją drogim warsztatom. Ogromne zastosowanie mają pistolety do malowania, ponieważ dzięki nim możemy lakierować zarówno elementy karoserii pojazdów, jak również odnawiać maszyny rolnicze lub malować meble ogrodowe. Kupując pistolet lakierniczy należy zwrócić szczególną uwagę na rozmiar dyszy, ponieważ farby różnych rodzajów wymagają innego rozmiaru dysz np. farby z powłoką ochronną typu Cobra, Raptor w formie struktury należy malować pistoletem z dyszą min. 1,6-1,8mm. Standardowe lakiery samochodowe malujemy pistoletami lakierniczymi z regulowanym strumieniem powietrza i dyszą 1,0-1,5mm. Warto zwrócić również uwagę na pistolet do piaskowania, który po podłączeniu do kompresora o dużej wydajności może służyć jako piaskarka do mało skorodowanych elementów. Pistolet do kompresora zawsze należy dobierać według wydajności naszej sprężarki, ponieważ jeśli pistolet będzie miał zapotrzebowanie na duże zużycie powietrza, a nasza sprężarka będzie osiągała niską wydajność to praca będzie mało efektywna i będzie wymagała częstych przerw w pracy w celu napełnienia butli kompresora.

Czy warto kupić zestaw pistoletów do kompresora?

Wielu producentów narzędzi pneumatycznych oferuje zestawy pistoletów do kompresora, które najczęściej występują razem z wężem pneumatycznym, pistoletem lakierniczym, do pompowania kół oraz ropownicą. Jest to podstawowy zestaw pistoletów pneumatycznych, który sprawdzi się w większości warsztatów, bez konieczności rozbudowywania go o dodatkowe pistolety. Bardzo popularny jest zestaw pistoletów pneumatycznych kraft&dele kd412, który zawiera aż 6 elementów i określany jest jako komplet lakierniczy.

Kupując kompresor wyposaż swój warsztat również w zestaw pistoletów do kompresora i oszczędź czas i pieniądze wykonując prace samemu.

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium