Filtrowanie
Cena
  • od
    do

Części do agregatów prądotwórczych marek: GoodMajster, Schwartzmann, Kaltmann, Kraft&Dele i Tagred oraz wielu innych. Części zamienne do agregatów można zakupić w celu wymiany okresowej z tytułu przeglądu, lub w razie awarii. W tej kategorii znajdują się części takie jak: filtry powietrza, obudowy filtrów, kolektory ssące, fajki świeci zapłonowej, przewody, szarpaki itp. 

Agregat prądotwórczy inwertorowy, jednofazowy, trójfazowy – części.

Agregat prądotwórczy to urządzenie, które powinno być zawsze sprawne i bezawaryjne, ponieważ najczęściej służy nam w sytuacjach awaryjnych, podczas braku prądu, lub na budowach gdzie czas ma ogromne znaczenie, a każdy serwis to ogromne koszty, wiążące się z przestojem firmy. Dlatego warto wyposażyć się w podstawowe części zamienne do agregatów prądotwórczych, które możemy sami wymienić. Do podstawowej obsługi takiej jak wymiana oleju silnikowego, sprawdzenie świecy zapłonowej lub wyczyszczenie filtra powietrza nie jest potrzebna fachowa wiedza, tylko podstawowe umiejętności i klucze, które najczęściej dostarczane są razem z agregatem prądotwórczym. Najczęstszymi awariami agregatów jest uszkodzona świeca zapłonowa, której wymiana zajmuje 5 minut, a świeca zapłonowa do agregatu prądotwórczego kosztuje mniej niż 20zł. Czynnością obsługową jest również regularne czyszczenie filtra powietrza, które wiąże się z wyjęciem gąbki filtra i jej przedmuchaniem sprężonym powietrzem a później umycie, lub wymiana na nowy w przypadku filtrów papierowych. W związku z częstym transportem agregatu na budowie, często uszkodzeniu ulega obudowa filtra do agregatu, którą można znaleźć w naszym sklepie, i która jest bardzo ważna w generatorze prądu, ponieważ zapobiega przed dostaniem się lewego nieoczyszczonego powietrza do silnika.

Przygotowanie agregatu prądotwórczego zawsze polega na sprawdzeniu poziomu oleju silnikowego. Należy pamiętać, że olej sprawdzamy wyłącznie wkładając miarkę oleju (nie wkręcając jej), a poziom oleju powinien mieścić się w zakresie min-max (najlepiej w połowie miarki). Corocznie lub okresowo tak jak zaleca producent w instrukcji obsługi należy wymienić olej do agregatu prądotwórczego, gdzie najczęściej stosowany jest olej do agregatu 10W30, lub SAE30 lub 10W40.  Coroczny przegląd i wymiana oleju pozwala uniknąć awarii spowodowanej brakiem smarowania silnika, która zazwyczaj jest bardzo kosztowna.

W naszej ofercie znajdziecie części do agregatów Schwartzmann, Tagred, Kraft&Dele, Fogo, GoodMajster oraz innych marek z popularnymi silnikami 168F, loncin, honda.

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium