Filtrowanie

Ochrona głowy to podstawowa zasada BHP. Ale oprócz ochrony przed uderzeniami, należy również zadbać o odpowiednią temperaturę głowy podczas pracy. Czapki z daszkiem chronią przed przegrzaniem w lato, a czapki robocze akrylowe zimowe chronią przed wychłodzeniem w zimę. Dodatkowo czapki odblaskowe zapewniają widoczność z dużej odległości nawet w ponure dni. 

Czapka robocza  z daszkiem - Moro Czapka robocza z daszkiem - Moro
Producent: LAHTI PRO
Cena: 19,99 zł
szt.
zobacz więcej

Czapki robocze na zimę i lato!

Nie w każdej pracy wymagany jest kask ochronny, dlatego w większości przypadków wystarczy czapka. Jednak bardzo ważne jest dobranie czapki do własnych potrzeb i wykonywanego zawodu, gdyż może ona bardzo pomóc i zapewnić zwiększone bezpieczeństwo. Przykładem jest żółta czapka odblaskowa z daszkiem, która idealnie pasuje do kompletu odzieży roboczej odblaskowej oraz jest jej uzupełnieniem. Dzięki stosowaniu czapki roboczej odblaskowej pracownik jest widoczny z dużej odległości nawet po zmroku, lub w trudnych warunkach pogodowych takich jak deszcz, grad czy poranna mgła. Czapka dla drogowców najczęściej wykonywana jest w kolorach Hi-VIS, które zwiększają widoczność również w dzień, ponieważ żółty i pomarańczowy kolor Hi-VIS jest jaskrawy i dobrze go widać bez względu na otoczenie. Podobnie jest z czapkami zimowymi, przy których najczęściej wybierane są czapki akrylowe żółte i czapki hi-vis, ponieważ zapewniają one nie tylko ciepło ale również doskonałą widoczność. Jesienno-zimowe dni i wieczory szczególnie ograniczają widoczność, gdyż pojawia się już mgła, częste opady deszczu, szybki zachód słońca i mrok, dlatego czapka akrylowa zimowa żółta lahti znacznie zwiększy bezpieczeństwo pracownika.

Czapka robocza z daszkiem – to podstawa ubioru.

Oprócz oferty typowo roboczych czapek odblaskowych, w naszym sklepie można kupić tradycyjne czapki z daszkiem, które są w różnych kolorach: czarnym, granatowym, szarym, a nawet moro. Ciemne kolory zdecydowanie częściej są wybierane, ponieważ sprawia to że czapka robocza czarna z daszkiem zachowuje swój doskonały wygląd nawet przy drobnych zabrudzeniach i łatwiej utrzymać ją w czystości i estetycznym wyglądzie. Warto zwrócić też uwagę na markę Hoegert, która wprowadziła czapki z daszkiem z wentylowaną tylną częścią czapki. Została ona wykonana z siatki, co skutecznie odprowadza ciepło i pot, a tym samym zwiększa komfort podczas pracy w upalne dni.

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium