Filtrowanie
Cena
  • od
    do

Bezpieczeństwo to podstawa w każdym zawodzie, dlatego koszulki ostrzegawcze są pierwszym wyborem podczas zakupów odzieży BHP przez firmy. Uznane marki koszulek t-shirt roboczych zapewniają najwyższą jakość i widoczność z dużej odległości. W ofercie posiadamy również koszulki termoaktywne, które świetnie sprawdzają się zimą, aby zapewnić utrzymanie temperatury ciała przy właściwościach antypotliwych i doskonałej wentylacji. 

Koszulki robocze to nie tylko komfort ale i bezpieczeństwo.

Odpowiedni ubiór jest bardzo ważnym elementem pracy, ponieważ zapewnia zarówno bezpieczeństwo ale i komfort. T-SHIRT roboczy to element ubioru pracownika który jest ważny zarówno latem jak i zimą. Odpowiedni kolor koszulki zapewni wysoką widoczność podczas pracy. Jadący z wysoką prędkością pojazd na drodze szybkiego ruchu ma problem aby zobaczyć po południu w niesprzyjających warunkach pogodowych osobę pracującą na poboczu. Dlatego należy zwracać uwagę, aby być ubranym w odpowiednio przygotowane koszulki, które są widoczne z dużej odległości zarówno po zmroku jak i podczas deszczu. Bardzo często koszulka ostrzegawcza odblaskowa ratuje życie, ponieważ jej szerokie pasu odblaskowe zapewniają widoczność już z 50-100m. Każdy pracownik budowy dróg i autostrad powinien być wyposażony odblaskowy t-shirt, jeśli nie posiada kamizelki lub bluzy odblaskowej. Ogromną zaletą jest to, że w wysokiej temperaturze w lato, nie trzeba ubierać dodatkowej kamizelki odblaskowej, gdyż już sam t-shirt spełnia wymagania bezpieczeństwa. Aby t-shirt odblaskowy mógł być używany w firmie musi spełniać normy CE oraz EN ISO 13688:2013, gdyż normy te określają przeznaczenie ubrań BHP. Nie można również zapominać o tym, że bardzo ważną cechą jest skład materiału. Koszulki które wykonane są z bawełny lepiej oddają ciepło, zapewniają wentylację i mają właściwości antypotliwe, co jest szczególnie ważne podczas prac fizycznych.

Koszulka termoaktywna LAHTI PRO idealna na zimę!

W naszej ofercie znajdzie nie tylko odblaskowe t-shirty ale również koszulki termoaktywne, które świetnie sprawdzają się w okresie jesienno-zimowym. W ostatnim czasie odzież termoaktywna zawitała również w pracy, w firmach i zakładach produkcyjnych, choć prędzej była wykorzystywana głównie w sporcie. Wysiłek sportowy niczym nie różni się od wysiłku fizycznego doświadczanego podczas pracy, dlatego bardzo ważnym elementem ubioru jest koszulka. Odpowiednio dobrana koszulka termoaktywna ma bardzo dobrą wentylację, ponieważ materiał ma strukturę plastra miodu i odprowadza wilgoć w miejscach szczególnie narażonych na pot. W składzie koszulek termoaktywnych znajduje się elastan, który pozwala na idealne dopasowanie koszulki do ciała, zapewniając wygodę i nie ograniczając ruchów podczas pracy. Jak sama nazwa wskazuje, odzież termoaktywna skutecznie utrzymuje ciepło, a jedna warstwa odzieży termoaktywnej często zastępuje 3 warstwy tradycyjnej, co przy zmniejszonej ilości ubrań, większej wygodzie utrzymuje porównywalnie temperaturę ciała. Najczęstszym wyborem są czarne koszulki, które dodatkowo posiadają ciekawe wzory, dlatego warto zwrócić uwagę na to, że koszulka termoaktywna LAHTI PRO to bestseller wśród odzieży termoaktywnej dzięki wieloletniej tradycji marki.

 

 

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium