Agrotkaniny, agrowłókniny, agrodzianiny

Agrowłókniny mają szerokie zastosowanie w rolnictwie, sadownictwie i ogrodnictwie. Służą do okrywania roślin albo gleby. Agrowłóknina biała umożliwia utrzymanie stałej temperatury w ciągu dnia i nocy oraz zapewnia ochronę roślin przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, w tym przed silnym wiatrem, przymrozkami, owadami i gradobiciami. Agrowłóknina czarna z kolei skutecznie chroni rośliny przed chwastami, utrzymuje odpowiedni poziom wilgoci w glebie oraz zapewnia ochronę przed szkodnikami.

Agrowłóknina pod tuje - ochrona Twojego ogrodu przed chwastami  

Agrowłóknina pod tuje skutecznie ułatwia walkę z chwastami. Dzięki jej zastosowaniu, rośliny te są zabezpieczone przed wzrostem i rozsiewaniem chwastów, co pozytywnie wpływa na ich wzrost i rozwój.

Agrowłóknina pod tuje zapewnia także ochronę korzeni przed nadmierną utratą wilgoci i wysuszeniem, co przekłada się na ich zdrowy i bujny wzrost Jest to produkt wykonany z polipropylenu, który charakteryzuje się wysoką odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Mało waży i można można ją łatwo przycinać, co pozwala na precyzyjne dopasowanie jej do kształtu i rozmiaru Twojego ogrodu.

Dlaczego warto kupić agrowłókninę przeciw chwastom

Kupując agrowłókninę przeciw chwastom zyskujesz gwarancję skutecznej ochrony Twojego ogrodu przed chwastami, a jednocześnie minimalizujesz  koszty i czas poświęcony na prace pielęgnacyjne. Produkt ten może być stosowany zarówno na rabatach kwiatowych, jak i na trawnikach czy w ogrodach warzywnych. Doskonale sprawdza się także jako warstwa pod dekoracyjną korą lub kamieniami, zapobiegając rozwojowi chwastów na ich powierzchni.

Agrowłóknina na zimę - skuteczna ochrona roślin przed mrozem 

Agrowłóknina na zimę skutecznie posiada właściwości termoizolacyjne i chroni rośliny przed przymrozkami, wiatrem i utratą ciepła.Dzięki jej zastosowaniu rośliny zimą nie będą narażone na wahania temperatury. W naszych ogrodach często rosną gatunki, które nie są odporne na zimowe warunki atmosferyczne. Agrowłóknina zimowa sprawdzi się zarówno w przypadku gatunków egzotycznych i wrażliwych na zimno roślin, jak i młodych sadzonek, które wymagają szczególnej ochrony. Kup teraz szpilki do agrowłókniny w sklepie Goodmajster.pl

Do czego przydaje się agrotkanina na chwasty?

Agrotkanina na chwasty pozwala na skuteczną walkę z chwastami w ogrodzie, co wpływa na lepszy wzrost i rozwój roślin. Jest idealna do ściółkowania różnego rodzaju roślin.  Dzięki porowatej strukturze zapewnia dostęp powietrza, wilgoci oraz składników odżywczych dla roślin, a także utrzymuje odpowiednią temperaturę. Jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki pogodowe.

W porównaniu z agrowłókniną, agrotkanina jest bardziej trwała, co sprawia, że lepiej sprawdzi się pod powierzchniami, na których chcemy wysypać kamienie. Materiał ten jest odporny na przetarcia i rozcięcia, co pozwala na długotrwałe zastosowanie. Dodatkowo, obecność stabilizatora UV chroni agrotkaninę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych i wydłuża jej żywotność. Wybierając agrotkaninę, warto zwrócić uwagę na i jej gramaturę -  im wyższa, tym materiał jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne.

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium