Filtrowanie
Cena
  • od
    do

Każda osoba pracująca na budowie doskonale wie, jak ważne jest zastosowanie odpowiednich materiałów. To właśnie one później przez lata zapewniają bezpieczeństwo całej konstrukcji. To także za ich sprawą chronione jest wnętrze np. przed nadmierną utratą ciepła, czy też zalaniem. Konstrukcja dachu jest najbardziej narażona na działanie czynników atmosferycznych. Dlatego też należy zadbać o położenie foli paroizolacyjnej na wełnę lub membrany dachowej. To właśnie one są niezbędne do właściwego zabezpieczenia przestrzeni dachowej.   

Folia dachowa – zbrojona, paroprzepuszczalna 

Membrana dachowa oferowana w naszym sklepie może być zainstalowana tuż pod zewnętrznym okryciem dachu. Do wyboru są warianty wykonane z polipropylenu oraz wewnętrznego filmu funkcyjnego. Duża wytrzymałość produktów sprawia, że zabezpieczysz nimi zarówno budynki drewniane, jak i konstrukcie stalowe. Membrany dachowe oraz folie paroprzepuszczalne wykorzystuje się również w wielkopowierzchniowych budynkach przemysłowych. Membrana dachowa z jednej strony przepuszcza parę wodną, by uniknąć zawilgocenia, a z drugiej chroni budynek przed wiatrem i mrozem. Tym samym zabezpieczamy się używając ją przed rozwojem grzybów i pleśni, a także przed wychłodzeniem wnętrza budynku.

Mambrana dachowa Marma

W swojej ofercie posiadamy membrany polskiego producenta - Marma. Oferuje on membrany najnowszej generacji zapewniające wiele korzyści i unikatowych cech ułatwiających budowanie. Ich cechy wyróżniajace to:

  • znacznie zwiększona wytrzymałość na rozdarcia, o 40% połączona ze zwiększoną elastycznością dzięki włóknom bikomponentowym,
  • szerokość membrany 1,6m zwiększająca efektywność krycia poprzez zmniejszenie wielkości zakładów i umożliwiająca pokrycie połaci dachu mniejszą ilością pasm, co zapewnia szybsze budowanie,
  • większa optycznie grubość przy tej samej gramaturze oraz plastyczność w dotyku
  • zwiększona odporność temperaturowa dzięki optymalnej technologii łączenia warstw polipropylenu,
  • utrzymanie najwyższych parametrów paro-przepuszczalności.

Sprawdź DACHVENT 120 

Membrana dachowa pod blachodachówkę – sprawdź ofertę

 Zarówno dostępna w ofercie folia paroizolacyjna, jak i membrana dachowa doskonale sprawdzą się nie tylko na dachach, ale również możesz nimi zabezpieczyć stropy, czy ściany budynków. Dostępne w naszej ofercie produkty są przeznaczone również do wykorzystywania w konstrukcjach szkieletowych. Nie wiesz jednak na co się zdecydować? Musisz wiedzieć, że zakup nie może być przypadkowy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zadaj nam pytanie np. o wełny mineralne. Wspólnie postaramy się wybrać odpowiednie akcesoria do zabezpieczenia Twojego dach tak, by spełniał on swoją rolę przez długie lata. Zapraszamy Cię również do przejrzenia naszych innych kategorii, w których znajdziesz inne materiały przydatne podczas budowy.

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium