Filtrowanie
Cena
  • od
    do

Betoniarka jest niezbędnym narzędziem podczas budowy domu. Wolnospadowe betoniarki przeznaczone są do produkcji mieszanek betonowych, cementowych i zapraw cementowo-wapiennych. Mogą być używane również do mieszania materiałów sypkich.
Betoniarki oferowane przez nasz sklep posiadają kółka, które znacznie ułatwiają przemieszczanie, a także podpórkę zapewniającą stabilność podczas pracy.

Betoniarka to podstawowe narzędzie każdej firmy budowlanej

Każda budowa domu wiąże się z potrzebą betonu do murowania fundamentów, ponieważ ściany z betonu komórkowego wznosimy na zaprawie cienkowarstwowej z kleju. Beton bardzo często jest potrzebny również do wylewania posadzek, podjazdów, stropów i nadproży. Gwarancją szybkiej i bezproblemowej pracy jest betoniarka, która dokładnie przygotuje mieszankę betonu mieszając cement z piaskiem. Na budowy domów najlepszym wyborem są polskie betoniarki ALTRAD Poland (Spomasz Białystok), które charakteryzują się solidnym wykonaniem, oraz dużymi pojemnościami. W ofercie profesjonalnej świetnie sprawdzi się betoniarka altrad MK-185 o pojemności 180L, z regulacją na przekładni zębatej. Przy wyborze betoniarki należy zwrócić uwagę na zasilanie, gdyż występują zarówno betoniarki jednofazowe jak i betoniarki trójfazowe. Oba typy różnią się od siebie zasilaniem silników, gdzie pierwsze zasilane są napięciem 230V a drugie 400V.

Betoniarka do prac domowych.

Podczas wielu przydomowych prac warto wyposażyć się w mniejszą betoniarkę, ponieważ można zaoszczędzić dużo środków wykonując prace bez angażowania profesjonalnych wykonawców. Do zrobienia podsypki z żwiru i cementu pod kostkę brukową w zupełności wystarczy betoniarka 120L o mocy 550W. Zaletą małych betoniarek jest łatwe przechowywanie, gdyż nie zajmuje ona dużo miejsca, oraz jest lekka, dlatego może obsługiwać ją tylko jedna osoba. Dzięki zasilaniu jednofazowemu możemy przygotować mieszankę betonową do zalania podjazdu lub wykonania odpływu liniowego w każdym gospodarstwie domowym. Podczas wyboru urządzenia należy zwrócić szczególną uwagę aby była to betoniarka z żeliwnym wieńcem, gdyż żeliwo jest dużo bardziej odporne na ścieranie, co sprawia, że betoniarka będzie pracować bezawaryjnie przez wiele lat. Wieniec to koło zębate, które otacza bęben betoniarki i służy do obracania bębna poprzez przekładnię z silnika. Dlatego tak ważne jest aby ten element był trwały i odporny na uszkodzenia.

Nasza oferta jest bogata w betoniarki o różnych pojemnościach i wymiarach, jak również mocach silników, ponieważ sklep z elektronarzędziami charakteryzuje się dużym wyborem narzędzi budowlanych.

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium