Filtrowanie
Cena
  • od
    do

Hydroizolacja fundamentów ma ogromne znaczenie podczas budowy każdego budynku. Często wykonuje się ją także przy remontach. Od prawidłowo przeprowadzonej hydroizolacji fundamentów zależy dobre zabezpieczenie przed wilgocią. Pomimo, że jest stosunkowo długim i trudnym procesem nie wolno jej zaniedbywać, wręcz należy dołożyć wszelkich starań, aby przeprowadzić ją starannie i przy użyciu dobrych materiałów, co wpłynie na trwałość budynku przez długie lata.

Masa asfaltowo kauczukowa – sprawdź ją

Należy wiedzieć, że przy hydroizolacji fundamentów warto skorzystać z masy asfaltowo kauczukowej. Jeśli potrzebujesz gotowej do użycia masy do hydroizolacji ścian fundamentowych oraz konserwacji pokryć dachowych – dyspersyjna masa kauczukowo-asfaltowa jest do tego celu idealna. Ogromną zaletą tej masy do hydroizolacji fundamentów jest zawartość wielu dodatków chemicznych, które wpływają na jej wysoką jakość aplikacyjną, przyczepność oraz elastyczność.

Jeśli jesteś zmuszony przeprowadzać hydroizolację w ujemnych temperaturach, bardzo pomocna będzie masa asfaltowo-kauczukowa z żywicą. Jest to masa izolacyjna do fundamentów na bazie składników organicznych z dodatkiem żywic. Ta masa asfaltowo kauczukowa niweluje mikropęknięcia podłoża i posiada bardzo dobrą przyczepność. Kolejną zaletą tej masy termoizolującej jest odporność na substancje agresywne zawarte w gruncie i promienie UV

Masa bitumiczna do fundamentów - znajdziesz ją w naszej ofercie

Masa bitumiczna do fundamentów umożliwi każdą hydroizolację. Jeśli masz zamiar przeprowadzić ją trwale – koniecznie zajrzyj do naszej oferty. 

Przy pomocy masy bitumicznej wykonasz hydroizolację wewnątrz i na zewnątrz budynku. Taka masa izolacyjna do fundamentów znajduje zastosowanie na powierzchniach budynków stykających się z gruntem.

Potrzebujesz asfaltowo-kauczukowego roztworu do gruntowania? Dyspersyjnej masy asfaltowo- kauczukowej? Masy asfaltowo-kauczukowej z żywicą? Zapraszamy na stronę naszego sklepu! Sprawdź, koniecznie co jeszcze oferujemy!

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium