Filtrowanie
Producent
Cena
  • od
    do

Skrzynki rozdzielcze VCB marki AWENTA PRO występują w 8 rodzajach o różnej ilości otworów przyłączeniowych. Producent udziela 30 lat gwarancji na skrzynki rozdzielcze przelotowe oraz standardowe. Wykonane z polipropylenu z dodatkiem NANO-SREBRA są bakteriobójcze. Zapewniając przy tym, że rekuperacja AWENTA PRO będzie zdrowa i bezpieczna dla użytkowników. 

Skrzynki rozdzielcze VCB występują w wariantach o 8, 12, i 16 przyłączeniach. Skrzynki rozdzielcze posiadają przyłącza kanałów wentylacyjnych 75mm oraz przyłącza do centrali 160mm i 200mm. AWENTA PRO zadbał również o skrzynki rozdzielcze przelotowe które służą do rozprowadzenia powietrza między dwie kondygnacje. Skrzynki Awenta to rekuperacja bakteriobójcza, dzięki zastosowaniu NANO-SREBRA podczas produkcji elementów. 

Skrzynki rozdzielcze VCB Awenta PRO mają aż 30 lat gwarancji.

Jako autoryzowany dystrybutor marki Awenta, posiadamy ogromne i wieloletnie doświadczenie w sprzedaży systemów wentylacyjnych. Polecamy montaż rekuperacji, gdyż wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła pozwala zaoszczędzić koszty ogrzewania w domu. System rekuperacyjny ma za zadanie wymienić powietrze w domu, które jest zanieczyszczone, na świeże powietrze, które zostaje oczyszczone w drodze wymiany. Dodatkowo odzyskuje jednocześnie część zgromadzonego ciepła w powietrzu. 

 

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium