Filtrowanie
Cena
  • od
    do

Nagrzewnice elektryczne spełniają się przede wszystkim w zamkniętych pomieszczeniach. Nie wytwarzają spalin, co sprawia, że możemy ich używać do ogrzewania sklepów, hal sportowych, mieszkań, domków letniskowych. Nasze nagrzewnice posiadają termostat. Wszystkie urządzenia są bezpieczne, ponieważ grzałka jest zabezpieczona przed przegrzaniem. W ofercie mamy urządzenia o mocy od 2kw do 15kw!

Grzejnik olejowy - 11 żeberek  -2500W Grzejnik olejowy - 11 żeberek -2500W
Producent: Kepland
Cena: 319,99 zł
szt.
zobacz więcej
Grzejnik olejowy - 7 żeberek - 1500W Grzejnik olejowy - 7 żeberek - 1500W
Producent: Kepland
Cena: 239,99 zł
szt.
zobacz więcej
Grzejnik olejowy - 9 żeberek - 2000W Grzejnik olejowy - 9 żeberek - 2000W
Producent: Kepland
Cena: 274,99 zł
szt.
zobacz więcej

Nagrzewnice elektryczne bardzo dobrze sprawdzają się w zamkniętych pomieszczeniach, ponieważ nie wytwarzają spalin. Dzięki temu będą odpowiednim zakupem, jeśli myślimy o ogrzewaniu sklepu, mieszkania, czy domku letniskowego. Wybierając nagrzewnice z naszej oferty macie pewność, że spełnia ona wszystkie wymagania odnośnie bezpieczeństwa, posiada również niezbędne certyfikaty. W katalogu znajdziecie modele o różnej mocy, w przedziale od 2kW do 15kW. Trzeba pamiętać, że parametry urządzenia muszą być dostosowane do wymagań pomieszczenia, w którym nagrzewnica będzie miała pracować. 

Nagrzewnica elektryczna – do domu, garażu, do hal i Twojej firmy

Wewnątrz nagrzewnicy znajduje się wentylator, który wymusza przepływ powietrza przez nagrzewnicę. W kolejnym kroku powietrze zostaje ogrzane przez umieszczoną w środku grzałkę. Po tym następuje jego wypuszczenie do pomieszczenia. Bardzo często przez tę metodę działania nagrzewnica często nazywana jest również dmuchawą elektryczną, którą wybiera się głównie na podstawie mocy grzałki. Należy brać bowiem pod uwagę rozmiary pomieszczenia, które ma zostać ogrzane. Uniwersalność tego rozwiązania polega na tym, że jest ono przenośne, a także bardzo skuteczne. Po podłączeniu nagrzewnica elektryczna od razu zaczyna działać i tym samym szybko ogrzewa przestrzeń. Nagrzewnice elektryczne można spokojnie wykorzystywać w domu i biurze, ponieważ do ogrzewania nie wykorzystuje ona żadnego paliwa tak jak nagrzewnice gazowe. Tym samym powietrze, który wydmuchuje jest czyste i pozbawione nieprzyjemnych zapachów.  

Dmuchawa elektryczna energooszczędna – sprawdź nasze modele

Nagrzewnica elektryczna domowa, do garażu, do hal, a także do biur. We wszystkich tych miejscach sprawdzi się ona znakomicie, o ile zostanie zakupiony odpowiedni model. Przeglądając nasza ofertę możecie zauważyć, że nagrzewnice elektryczne z nadmuchem są dość kompaktowe. Tym samym ich przenoszenie nie stanowi większego problemu. Dzięki temu, że nie wykorzystuje się przy jej włączeniu żadnego paliwa, jest ona bardzo bezpieczna i może być stosowana w zamkniętym pomieszczeniu. 

Masz jakieś pytania odnośnie nagrzewnicy powietrza elektrycznej? Zachęcamy do kontaktu!

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium