Filtrowanie
Cena
  • od
    do

Baterie do wkrętarek, szlifierek i innych urządzeń akumulatorowych to podstawa systemu narzędzi. Różnorodne złącza takie jak Dewalt XR 18V, Milwaukee M18 lub Stanley V20 pozwalają na zakup akumulatorów do odpowiednich urządzeń. Przy zakupie należy zwrócić uwagę na kompatybilność akumulatora, jego napięcie oraz pojemność, gdyż im większa pojemność tym dłużej maszyna będzie pracować na danym akumulatorze. 

Akumulatory do wkrętarek, szlifierek i młotowiertarek!

Elektronarzędzia akumulatorowe są coraz częściej wykorzystywane przemyśle, firmach remontowo-budowlanych oraz warsztatach. Brak przewodu zasilającego oraz wygoda pracy doprowadziła do tego, że większość użytkowników, wybiera urządzenia akumulatorowe. Technologia również znacząco pomogła wzrostowi tego trendu, gdyż akumulatory elektronarzędzi są coraz bardziej wydajne i pozwalają osiągnąć urządzeniom długi czas pracy na jednym ładowaniu. Wybierając akumulator do wkrętarki DEWALT lub innego producenta, należy zwrócić uwagę czy jest on kompatybilny z danym modelem wkrętarki. Różni producenci mają różne złącza akumulatorów przez co akumulator DeWALT XR nie będzie pasował do urządzeń STANLEY V20 lub Milwaukee M18. Bardzo często zdarza się tak, że nawet akumulatory do wkrętarki tego samego producenta nie są kompatybilne gdyż pochodzą z różnych serii, przykładem może być Milwaukee M18 i M12 które nie będą ze sobą pasowały.

Pojemność, napięcie i złącze sprawiają że akumulator do wkrętarki jest niezawodny!

Pracując wiele godzin z elektronarzędziami zależy nam nie tylko na ich wytrzymałości, ale również na ergonomii i komforcie pracy. Wkrętarka do precyzyjnych prac nie może być zbyt ciężka, ponieważ będzie to ograniczało nam ruchy. Dlatego w takich przypadkach należy wybrać serie urządzeń o napięciu 12V i małej pojemności np. 2Ah, aby akumulator był lekki i mały. Do urządzeń typu zakrętarka udarowa trzeba jednak zastosować większe napięcie i większą pojemność, aby zapewnić wydajność maszyny. Zakrętarki bardzo często są wyposażone w akumulator 5Ah 18V lub 6.0Ah system 20V. Wielu producentów takich jak Milwaukee, Dewalt i Hikoki stworzyło akumulatory MultiVolt, które mogą pracować zarówno z napięciem 48V jak i 18V, lub 54V/18V. Takie rozwiązanie sprawia, że możemy wykorzystać ten sam akumulator flexvolt 54V do wkrętarki XR 18V.

W zestawach konfigurowanych przez producenta często akumulatorów jest zbyt mało, lub o małej pojemności, dlatego w naszym sklepie kupisz dodatkowe akumulatory do Dewalt lub Milwaukee, oraz najnowszego systemu Stanley V20 w bardzo dobrej cenie.

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium