Akumulator AGM - 12V - 10Ah - Green Cell Akumulator AGM - 12V - 10Ah - Green Cell
Producent: Green Cell
Cena: 129,99 zł
szt.
zobacz więcej

Stabilizatory napięcia

Wiele osób zastanawia się czym jest i jak działa stabilizator napięcia. To nic innego jak elektroniczne urządzenie, którego zadaniem jest utrzymanie stałego napięcia i ochrona wszelkich elementów elektronicznych przed wahaniami czy skokami napięciowymi. Za takie działanie stabilizatora odpowiada przede wszystkim ujemne sprzężenie zwrotne. Stabilizator napięcia ma zatem za zadanie zagwarantować, aby dany układ dawał stałe napięcie, które nie będzie wywołane żadnymi gwałtownymi skokami.

Stabilizator napięcia do domu

Należy zdać sobie sprawę, iż wszystkie urządzenia elektryczne cechują się dostarczeniem prądu w sposób, którego nie da się przewidzieć. Wahania są często spotykane, dlatego ich zakres określony jest jedynie na postawie pewnych, przewidywalnych zakresów. Popularnym rodzajem produktów z tej kategorii jest stabilizator napięcia 230v, który dostępny jest w naszej ofercie. Ma on bardzo szerokie spectrum zastosowania i wyróżnia go wysoka funkcjonalność. Stabilizator 230v do domu przyda się choćby do telewizora. Taki zabieg jest bardzo polecany przez specjalistów od elektroniki. Osobom posiadającym agregat, z pewnością przyda się stabilizator napięcia do agregatu 3 fazowy, który zabezpieczy sprzęt przed nagłymi skokami napięć. Warto wspomnieć, iż stabilizator prądu sprawdzi się przede wszystkim w gospodarstwach oddalonych od stacji transformatorowej. Należy zdać sobie sprawę, że stabilizator prądu jest zapewnieniem ochrony przed różnego rodzaju awariami, które mogą skutkować wszelakimi usterkami danego sprzętu. Oprócz stabilizatora, warto zaopatrzyć się także w zasilanie awaryjne domu z akumulatora.

Zasilacz awaryjny do domu

Doskonałym rozwiązaniem na zanik napięcia jest zasilacz awaryjny, który jest ważnym elementem w kotłowniach. Zasilanie awaryjne pieca jest bowiem niezwykle istotne w systemie instalacji grzewczych. zasilacz awaryjny do pieca z akumulatorem posłuży przez wiele lat, a jego zakup będzie równoznaczny z wielką satysfakcją!

UPS zasilacz awaryjny

Chętnie wybieranym produktem jest zasilacz awaryjny ups. Zasilanie awaryjne ups umożliwi nam spokojny sen, nawet podczas zaniku napięcia w nocy. Zasilacz ups do pieca w takiej sytuacji pozwoli na długą pracę pompy. Instalacja się nie uszkodzi a to zaoszczędzi nam stresu i czasu, który musielibyśmy poświęcić na szukanie rozwiązania usterki. Sprawdź też inne produkty takie jak strug elektryczny. Zapraszamy do przeglądania sklepu!

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium