Myjka ciśnieniowa bardzo pomoże i ułatwi zachowanie porządku i czystości w ogrodzie. Pozwoli zaoszczędzić wydatek wody w porównaniu do mycia wężem ogrodowym. Posiadają różną wydajność, moc i ciśnienie robocze. Przed zakupem myjki warto zastanowić się do jakich prac będziemy jej najczęściej używać, aby dopasować odpowiednie parametry. W ofercie sklepu Goodmajster znajdziemy znakomite myjki marki HITACHI, MICHELIN i MAKITA. Myjka Hitachi została wyposażona w wąż o długości 10 metrów, który zapewni dostęp do wielu miejsc bez konieczności przenoszenia myjki. Oczywiście wszystkie myjki oferowane przez nas sklep zostały wyposażone w kółka, które ułatwiają transport myjki.

Myjki ciśnieniowe do zastosowań domowych i profesjonalnych             

Jeśli zależy Ci na czystym samochodzie, motocyklu lub ciągniku rolniczym to należy zainwestować w myjkę ciśnieniową. Mycie pojazdów to nie jedyne zastosowanie, ponieważ można jej użyć również do prania dywanów, mycia kostki brukowej lub czyszczenia elewacji z glonów i porostów. Bardzo ważnym parametrem przy wyborze jest ciśnienie robocze, które sprawia, że myjka ciśnieniowa pozwala czyścić mniejsze lub większe zabrudzenia. Do zastosowań domowych w zupełności wystarczy myjka ciśnieniowa 135 bar, która bez problemu poradzi sobie z umyciem roweru, motocykla lub samochodu osobowego. Jeśli jednak posiadasz gospodarstwo rolne lub firmę budowlaną to warto zwrócić uwagę na profesjonalne urządzenia takie jak myjka ciśnieniowa 150 bar Stiga HPS 650 RG, która dzięki regulowanemu ciśnieniu roboczemu do 150 bar pozwoli na wyczyszczenie maszyn rolniczych z błota, gliny, obornika, brudów i smarów, a dzięki rotacyjnej końcówce maszyny budowlane będą oczyszczone z cementu, betonu i kurzu, co sprawia, że można ją określać jako myjka ciśnieniowa profesjonalna do zastosowań w przedsiębiorstwach. Najpopularniejszą marką myjek ciśnieniowych jest Karcher, który posiada zarówno myjki ciśnieniowe domowe, jak i profesjonalne. Najłatwiej rozpoznać linię domową od profesjonalnej po kolorze urządzeń – do zastosowań domowych są żółte, a profesjonalne posiadają szarą obudowę. Myjka ciśnieniowa karcher K2 wyróżnia się niską wagą oraz uznaniem przed domowych użytkowników.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu myjki ciśnieniowej?

Bardzo ważną cechą, która sprawia że myjki ciśnieniowe są trwałe i bezawaryjne jest materiał wykonania pompy ciśnieniowej. Podczas zakupu zwróć uwagę, czy produkt który chcesz zakupić to myjka ciśnieniowa z mosiężną pompą, gdyż mosiężne pompy są znacznie trwalsze i odporne na uszkodzenia od pomp z tworzywa. Jeśli zależy nam na wysokiej wydajności myjki, to należy kupić taką, która posiada duży przepływ wody podawany w litrach na godzinę (l/h) oraz może mieć doprowadzoną ciepłą wodę. Przykładem są tanie myjki ciśnieniowe stiga, z których Stiga HPS 550R to myjka posiadająca wszystkie zalety zachowując niską cenę. Dla zapewnienia wygody i komfortu podczas pracy dodatkowym atutem jest zakup myjki ciśnieniowej z zwijadłem węża, ponieważ sprawia, to że wąż nie plącze nam się pod nogami i nie utrudnia pracy, oraz zawsze jest na swoim miejscu.

Nasz sklep internetowy z elektronarzędziami oferuje profesjonalne myjki ciśnieniowe stiga, karcher, michelin, hitachi oraz tryton, które charakteryzują się wysoką wydajnością i niską ceną.

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium