DO KASY suma: 0,00 zł

Wysyłka w dniu dzisiejszym
jeśli zamówisz w ciągu:

godz. min. sek

wyszukiwarka zaawansowana
DO KASY suma: 0,00 zł

Wysyłka w dniu dzisiejszym jeśli zamówisz w ciągu:

godz. min. sek

wyszukiwarka zaawansowana
Czas i koszty dostawy

Dostawa

1. Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

2. Dostawa zamówionych Towarów realizowana jest za pośrednictwem:

- Poczty Polskiej

- Firmy kurierskiej

- Transportu własnego

Nie ma możliwość osobistego zamówionego towaru w naszym sklepie.

Koszty dostawy wynoszą: Koszt dostawy przy wpłacie na konto: Przesyłki o wadze do 18kg: 10,80zł ; Przesyłki o wadze do 31,5kg: 15zł, Przesyłki o wadze do 40kg: 30zł ; Przesyłki o wadze do 60kg: 50zł; Przesyłki o wadze do 100kg: 70zł; Przesyłki o wadze do 500kg: 110zł | Koszt dostawy przy płatności przy odbiorze: Przesyłki o wadze do 18kg: 13,15zł ; Przesyłki o wadze do 31,5kg: 21zł, Przesyłki o wadze do 60kg: 60zł; Przesyłki o wadze do 100kg: 90zł; Przesyłki o wadze do 500kg: 130zł |. Dodatkowo koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.

3. Termin realizacji dostawy wynosi Czas realizacji zamówienia przez sklep: 24h | Czas dostawy Poczta Polska: 48h | Czas dostawy kurier GLS: 24h | Czas dostawy kurier RABEN: 24h | i liczy się od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

4. Uszkodzenia Towaru powstale podczas dostawy.

W przypadku konsumenckiego zakupu na odległość nasz Sklep zawsze ponosi ryzyko przypadkowego uszkodzenia lub utraty towaru w transporcie. Jeżeli towary zostaną dostarczone z oczywistymi uszkodzeniami, powstałymi w czasie transportu, uprzejmie prosimy o możliwie jak najszybsze zgłoszenie takiej wady u doręczyciela i kontakt z nami. Opóźnienie w zgłoszeniu takiej reklamacji lub nawiązaniu kontaktu nie ma żadnych konsekwencji dla Państwa ustawowych roszczeń i ich zaspokojenia, w szczególności dla Państwa praw z tytułu ustawowej rękojmi za wady (pkt. VIII Regulaminu). Szybsze zgłoszenie zauważonych uszkodzeń, powstałych podczas transportu stanowi dla nas pomoc przy dochodzeniu naszych własnych roszczeń wobec przewoźnika lub ubezpieczyciela transportu.

W przypadku Klienta niebędącego jednocześnie Konsumentem: ryzyko przypadkowego uszkodzenia lub utraty Towaru przechodzi ze Sklepu internetowego na kupującego w momencie powierzenia Towaru przewoźnikowi trudniącemu się przewozem rzeczy danego rodzaju, bądź wyznaczonej przez kupującego osobie lub firmie kurierskiej.

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP Piotr Dąbrowski

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 878-157-96-01

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 14.00

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium