Filtrowanie
Producent
Cena
  • od
    do

Bojler elektryczny

Ciepła woda to niezwykle ważny aspekt w każdym gospodarstwie, szkole czy w bloku. W dzisiejszym świecie trudno jest sobie wyobrazić życie bez dostępu do cieplej wody. Niekiedy zdarzy się jednak, iż na moment zabraknie ciepłych płynów, co znacznie utrudnia normalne funkcjonowanie. Doskonałym sposobem na zabezpieczenie się przed tego typu sytuacjami jest inwestycja, polegająca na zakupie bojlera, czyli niejakiego podgrzewacza wody.

Bojlery

Bojler to niezbędny element instalacji grzewczej w każdym domu. Dokonując wyboru odpowiedniego bojlera warto postawić na wysoką jakość produktu. W końcu taki produkt powinien posłużyć długie lata. Bojler na ciepłą wodę to nic innego jak pojemnościowy podgrzewacz wody, który wyposażony jest w odpowiednie grzałki. Dostarczana energia do bojlera powoduje podgrzanie dostarczonej wcześniej wody do odpowiedniej temperatury, którą należy ustawić. Woda w bojlerze gromadzona jest w odpowiednim zbiorniku wewnętrznym, który wykonany jest z izolowanych materiałów. Wiele osób zadaje sobie pytanie jaki bojler wybrać. Tak naprawdę wybór powinien być uzależniony od wielu kwestii. Pod uwagę niewątpliwie należy wziąć samą wielkość bojlera. W naszym sklepie internetowym dostępny jest między innymi: - Bojler elektryczny 50l; - Bojler 80l; - Bojler 100l; - Bojler 120l.

Bojler dwupłaszczowy

Na naszej stronie dostępne są różne rodzaje bojlerów. W naszej ofercie znajdziesz bojlery dwupłaszczowe, którego działanie polega w głównej mierze na magazynowaniu, a także podgrzewaniu wody. Taki rodzaj bojlera jest zaopatrzony w specjalny płaszcz, w którym krąży woda o bardzo wysokiej temperaturze z ogrzewania centralnego. To właśnie jest odpowiedzialna za podgrzewanie zbiornika.

Bojler z wężownicą

Innym rodzajem bojlera może być wężownicowy, których działanie opiera się na wykorzystywani płaszczu z obiegu centralnego ogrzewania w celu ogrzania wody dedykowanej do użytku. Wielką zaletą bojlerów z wężownicą jest możliwość instalacji grzałki. Ponadto, takie podgrzewacze wody pozwalają na odizolowanie wody użytkowej od kotłowej. Jeśli budujesz dom, bądź Twój stary bojler do centralnego uległ zniszczeniu - koniecznie dokonaj wyboru nowego podgrzewacza wody z naszej oferty. Upewnij się też, że nie zabraknie Ci uchwytu do bojlera. Oferujemy najlepszy stosunek ceny do jakości na rynku!

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium