Filtrowanie
Cena
  • od
    do

Najczęściej wybierany wąż pneumatyczny spiralny w naszym sklepie znajdziesz w różnych rozmiarach od 5m do 30m długości, oraz o różnych średnicach wewnętrznych. Należy pamiętać jednak że największą wygodę podczas pracy gwarantuje automatyczny wąż pneumatyczny na zwijaku, który po złożeniu zajmuje mało miejsca i automatycznie zwija się po odpięciu od narzędzi pneumatycznych.

Wąż pneumatyczny na zwijaku czy wąż pneumatyczny spiralny ?

Wiele osób kupując akcesoria do kompresorów zastanawia się jaki wąż do pneumatyki wybrać. Odpowiadając na to pytanie, należy określić do czego będzie on wykorzystywany. Czy będzie to wąż do narzędzi pneumatycznych, gdzie bardzo istotna jest średnica wewnętrzna węża, czy będzie to wąż który często będzie zwijany i rozwijany, oraz jaką długość węża potrzebujemy. Gdy już odpowiemy sobie na te trzy podstawowe pytanie, będziemy mogli określić jakie węże pneumatyczne spełnią nasze oczekiwania. Dla osób, które często zwijają i rozwijają wąż z powodu ograniczonej ilości miejsca w warsztacie najlepszym wyborem będzie wąż pneumatyczny na zwijaku często określany jako automatyczny wąż do kompresora. Posiada on uchwyt, dzięki któremu przymocujemy go do ściany, oraz pojemny bęben który pomieści nawet 30m przewodu pneumatycznego. Jeśli zależy nam na wysokiej wydajności, dużej ilości przepływanego powietrza należy zwrócić uwagę na gumowy wąż do sprężarki lub zbrojony wąż pneumatyczny o średnicy wewnętrznej minimum 9mm, aby zapewnić odpowiednią wydajność dla narzędzi. Szlifierka oscylacyjna pneumatyczna oraz klucz udarowy do poprawnej pracy potrzebują bardzo dużej ilości powietrza, którą należy zapewnić poprzez wąż pneumatyczny do kompresora o dużej średnicy wewnętrznej. Bardzo dobrym kompromisem pomiędzy wygodą zwijania a wydajnością są węże pneumatyczne spiralne. Dzięki swojej spiralnej konstrukcji zajmują mało miejsca po złożeniu, oraz występują w różnych rozmiarach. Najpopularniejszy jest wąż pneumatyczny spiralny o długości 10m, i przekroju 7mm ponieważ dzięki niemu możemy wykonać większość prac lakierniczych, napompować powietrze w kołach samochodu jak również przedmuchać zatkane otwory. Wąż do powietrza spiralny jest bestsellerem w naszym sklepie jeśli bierzemy pod uwagę akcesoria do kompresorów.

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium