Filtrowanie

W naszym sklepie kupisz agregat prądotwórczy dopasowany do potrzeb Twoich i Twojej firmy. 
Generatory prądu to urządzenia wyposażone w wysokiej jakości silnik spalinowy przeznaczone do awaryjnego zasilania elektronarzędzi i innych urządzeń elektrycznych wtedy, gdy nie mamy możliwości podłączenia ich do bezpośredniego źródła prądu. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami tego typu urządzeń, dlatego oferujemy agregaty Kraft&Dele, GoodMajster oraz Schwartzmann. 

Agregaty prądotwórcze z naszej oferty doskonale sprawdzą się na placu budowy, na działkach ogrodniczych oraz jako agregat prądotwórczy do domu. W naszej ofercie bez problem znajdziesz cichy agregat prądotwórczy GoodMajster, który znajdzie zastosowanie w restauracji lub innych miejscach, w których ważna jest niska emisja dźwięku. Ponieważ zależy nam na bezpieczeństwie klientów, każdy agregat prądotwórczy - również Kaft&Dele oraz agregat prądotwórczy Schwarzmann - posiada niezbędne atesty i certyfikaty. Jeżeli poszukujesz idealnego sprzętu do awaryjnego zasilania, w naszym sklepie znajdziesz idealny generator prądu!

Agregaty prądotwórcze, generator prądu

Agregat prądotwórczy - 4,0kW - FOGO F 4001 R Agregat prądotwórczy - 4,0kW - FOGO F 4001 R
Producent: FOGO
Cena: 4 559,99 zł
szt.
zobacz więcej

Nagła awaria prądu nie musi zawsze oznaczać egipskich ciemności. Nie trzeba od razu przerywać pracy przy komputerze, szykować się na zastój produkcji, który będzie bardzo kosztowny. Wystarczy się na taką sytuację odpowiednio przygotować. W jaki konkretnie sposób? Najlepszym wyjściem jest zakup generatora prądu, który zapewni podtrzymanie napięcia, gdy główny dostawca zawiedzie. W tym miejscu należy wspomnieć, że nie jest to rozwiązanie dedykowane wyłącznie przedsiębiorstwom, ale także gospodarstwom domowym.

Generatory prądu to urządzenia wyposażone w wysokiej jakości silnik spalinowy, przeznaczone do awaryjnego zasilania elektronarzędzi i innych urządzeń elektrycznych wtedy, gdy nie mamy możliwości podłączenia ich do bezpośredniego źródła prądu. Wybierając agregat prądotwórczy, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim fakt, jakie urządzenia będzie miał on zasilać i przez jaki czas. Na tej podstawie wybiera się bowiem optymalny generator, który nie będzie narażał posiadacza na zbytnie koszty eksploatacji, a jednocześnie zapewni zasilanie podczas awaryjnej sytuacji.

W naszej ofercie znajdziesz agregaty jednofazowe oraz trójfazowe. 

Agregaty prądotwórcze – poznaj nasze propozycje

W naszym sklepie kupicie Państwo agregat prądotwórczy dopasowany do potrzeb prywatnych, jak i firmy. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami tego typu urządzeń, dlatego oferujemy agregaty Kraft&Dele, GoodMajster oraz Schwartzmann. Agregaty prądotwórcze z naszej oferty doskonale sprawdzą się na placu budowy, na działkach ogrodniczych oraz jako agregat prądotwórczy do domu. W naszym katalogu bez problemu znajdziecie cichy agregat prądotwórczy GoodMajster, oraz Agregat prądotwórczy Inwertorowy który będzie można wykorzystać w restauracji lub innych miejscach, takich jak mała przestrzeń biurowa, gdzie niezwykle ważna jest niska emisja dźwięku. Ponieważ zależy nam na bezpieczeństwie klientów, każdy agregat prądotwórczy – również Kraft&Dele oraz agregat prądotwórczy Schwarzmann – posiada niezbędne atesty i certyfikaty. Jeżeli poszukujecie odpowiedniego sprzętu do awaryjnego zasilania, w naszym sklepie znajdziecie idealny generator prądu! Agregat prądotwórczy Diesel to idealny wybór dla dużych gospodarstw rolnych, gdzie potrzebna jest duża moc generatora.

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium