W ofercie naszego sklepu znajdą państwo również obuwie robocze. Obuwie wyposażone w stalowe noski, które chronią przed upadkami ciężkich elementów na nasze stopy. Posiadamy również trzewiki odporne na różnego typu oleje, a nawet obuwie spawalnicze. Wszystkie modele obuwia dostępne w rozmiarach od 40 do 46.

Buty robocze powinny być nieodłącznym elementem garderoby każdego pracownika i to niezależnie od tego, czy pracuje on na magazynie, montowni, czy w warsztacie samochodowym. Profesjonalne obuwie BHP powinny nosić również osoby zatrudnione w sklepach budowlanych  i marketach wielkopowierzchniowych. Bowiem wszędzie tam istnieje ryzyko uszkodzenia stopy. Oferowane w naszym sklepie buty robocze wyróżniają się nie tylko trwałością,ale również zapewnieniem komfortu użytkowania. 

Buty robocze BHP – profesjonalne i wytrzymałe

Kupując buty robocze nie myślimy o tym, że jest to zakup doraźny. Chcemy nabyć model profesjonalnego obuwia, które będzie nam służyło jak najdłużej. Dlatego też w naszym sklepie znajdziecie jedynie modele tworzone z wytrzymałych i odpornych materiałów. Nie straszne im będą wylewane na nie smary, czy oleje. Wszystko da się usunąć. Co więcej, nasze obuwie robocze jest wyposażone w stalowe noski, które chronią delikatne elementy stopy przed zgnieceniem. Obuwie ochronne ma zapewniać jak największe bezpieczeństwo pracownikowi i właśnie dlatego, tylko sprawdzone modele znajdują się w naszym katalogu. 

Buty robocze letnie i zimowe – poznaj nasza ofertę

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz obuwia BHP wyłącznie dla siebie, dla całego zespołu mechaników, czy też na pracowników hali magazynowej, możesz zakupów dokonać w naszym sklepie. Pamiętaj jednak o kilku kwestiach. Przede wszystkim dobierz obuwie robocze do panującej w miejscu pracy temperatury. W naszej ofercie znajdziesz modele letnie i zimowe. Te drugie posiadają ocieplenie, które nie sprawdzi się w wyższych temperaturach. Pracownikowi w takich butach byłoby wówczas bardzo niekomfortowo. Warto zwracać uwagę również na wysokość butów, w niektórych zawodach wystarczą modele do kostek, a w innych znacznie lepiej będą sprawdzać się te do łydki.   

Zachęcamy do przejrzenia całej naszej oferty produktów BHP, ponieważ możecie za jedna wysyłką skompletować całą swoją roboczą garderobę dodając do zamówienia np. koszulki robocze. W razie pytań, jesteśmy do dyspozycji.

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium