Filtrowanie
Producent
Cena
  • od
    do

Rury okrągłe – kształtki wentylacyjne

Przewód wentylacyjny to niezwykle istotny element instalacji wentylacyjnej. To właśnie od jego drożności, a także łatwości w utrzymaniu czystości będzie zależał płynny przepływ powietrza i tym samym jego wymiana na świeże. Wentylacyjne kanały składają się z rur i kształtek, które razem tworzą system wyciągu i rozprowadzania powietrza. Mowa tutaj zarówno o pomieszczeniach przemysłowych, jak i mieszkalnych. Zadbać więc należy, by system był sprawny. Zrobić to należy już podczas planowana ułożenia kanałów wentylacyjnych. Jesteśmy przekonani, że wraz z naszymi rurami i kształtkami będziecie w stanie stworzyć odpowiednie kanały, dopasowane do wielkości pomieszczenia. Skąd ta pewność? Otóż w ofercie znajdziecie wiele różnych złączek, które możecie wybierać według potrzebnego kształtu oraz rozmiaru. Posiadamy również rury okrągłe o różnych średnicach i długościach.

Kształtki okrągłe od GoodMajster

Przeglądając kategorię rur i kształtek możecie się przekonać, że nasza oferta jest dostosowana do panujących na rynku potrzeb. Wszystkie umieszczone w niej produkty, czy to kształtki okrągłe, czy rury okrągłe są wykonane z wysokiej klasy materiałów. Ich główną cechą jest trwałość, co w tym przypadku jest niezwykle istotne. Produkowane są one z dbałością o polskie, jak i europejskie normy. Co dokładnie posiadamy w tej kategorii? Znajdziecie tu: kanały wentylacyjne okrągłe o różnych średnicach, kolana kanału okrągłego, kołnierze przyścienne z zaworem, łączniki kanału okrągłego, łącznik przekrojów zmiennych, osłony wywiewne kanału, a także trójniki i uchwyty kanału okrągłego. Musimy w tym miejscu zaznaczyć, ze wszystkie one występują w kilku specyfikacjach. Z kolei osłony wywiewne posiadają również kolory do wyboru.

Zachęcamy Państwa, byście podczas dokonywania zakupów dokładnie zapoznali się ze specyfikacją techniczną oferowanych przez nas produktów. W katalogu znajdziecie również innego rodzaju akcesoria, które przydadzą się podczas budowy czy remontu.

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium