Filtrowanie
Cena
  • od
    do

Statyw przyda ci się do stabilnej pracy dalmierza! Dzięki niemu pomiary będą dokładne co do milimetra.

Jaki statyw do poziomic laserowych?

Wykorzystując najnowszą technologię laserów krzyżowych i płaszczyznowych w budownictwie bardzo ważne jest umieszczenie urządzenia na solidnym i stabilnym statywie. Producenci tacy jak Stanley, PRO, Proline opracowali różne konstrukcje, które różnią się od siebie innowacyjnymi rozwiązaniami. Podczas zakupu należy zwrócić uwagę czy statyw do poziomnic laserowych posiada składane teleskopowe nogi, które znacznie ułatwiają pracę oraz przechowywanie. Teleskopowe nogi pozwalają na płynne dostosowanie wysokości statywu do potrzeb, a po złożeniu statyw do lasera krzyżowego zajmuje bardzo mało miejsca. W zestawie z statywem znajduje się bardzo często torba, która ułatwia przenoszenie a regulowana wysokość głowicy jest dodatkowym atutem, który sprawia że statyw do lasera można dodatkowo podwyższyć używając korbki regulacyjnej.

Statyw do niwelatora musi być dużo bardziej stabilny.

Używając urządzeń pomiarowych należy rozróżnić ich zastosowanie. Tak jak lasery krzyżowe oraz lasery płaszczyznowe głównie są wykorzystywane wewnątrz pomieszczeń, tak niwelator to urządzenie typowo zewnętrzne. Pracując na nierównym podłożu, statyw do niwelatora powinien zapewnić stabilność niwelatorowi, ponieważ ma to ogromny wpływ na jakość pomiarów. Profesjonalny statyw do niwelatora posiada nogi zakończone ostrym szpikulcem, aby móc go wbić w grunt co zapobiegnie przesuwaniu się oraz zmianom pozycji niwelatora. Aby bezpiecznie można było posadowić statyw do niwelatora na gruncie, są one wykonane z szerokich profili aluminiowych, w których nogi są teleskopowe w celu umożliwienia regulacji wysokości, a na zakończeniach zastosowano wsporniki do stopy, które pozwalają na wbicie go w grunt bez użycia narzędzi.

W naszej ofercie posiadamy statywy do laserów i statywy do niwelatorów uznanych producentów, które oprócz precyzyjnych pomiarów gwarantują bezpieczeństwo urządzenia, zapobiegając przewróceniu.

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium