Dalmierz to urządzenie do ręcznego pomiaru odległości. Najchętniej wybierane są dalmierze laserowe, które w krótkim czasie dokonują dokładnych pomiarów. Są to urządzenia niewielkich rozmiarów. Podstawą działania dalmierza jest układ, który wysyła impuls, który po dotarciu do celu odbija się i wraca do urządzenia. Urządzenie dokonuje analizy, a wyniki pomiarów wyświetlają się na ekranie LCD. Dalmierz laserowy nie zmierzy odległości od przezroczystego obiektu, ponieważ wiązka musi się odbić od danego przedmiotu

Dalmierz laserowy - 50m - Makita LD050P Dalmierz laserowy - 50m - Makita LD050P
Producent: Makita
Cena: 449,99 zł
zobacz więcej

Jaki dalmierz laserowy wybrać?

Nasz sklep posiada bogatą ofertę urządzeń pomiarowych różnych producentów takich jak: PRO, SMART365, STANLEY, MAKITA, które charakteryzują się wysoką jakością oraz najwyższą precyzją pomiarów. Prowadząc firmę budowlaną warto zainwestować w dalmierz laserowy, który ma za zadanie zastąpić tradycyjną miarę, a poza standardowym pomiarem odległości pozwala na pomiary powierzchni, kubatur oraz sumowanie pomiarów. Decydując się na wybór dalmierza laserowego należy zwrócić uwagę przede wszystkim na:

  • Maksymalną odległość pomiaru
  • Dokładność
  • Szybkość pomiaru
  • Dodatkowe funkcje takie jak pomiar: powierzchni, kubatury, sumowanie pomiarów.

Bardzo wysoką jakością na tle konkurencji odznacza się dalmierz laserowy smart365, ponieważ jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze, a również posiada pamięć ostatnich 20 pomiarów. Wysoką dokładnością pomiarów do 2mm charakteryzuje się dalmierz laserowy stanley stht-77138, który oprócz wysokiej dokładności może wykonywać pomiary na odległość do 30m. W naszej ofercie znajdują się również dalmierze laserowe, które posiadają zasięg nawet 80m i mogą pracować przy wysokim oświetleniu, co jest ich ogromną zaletą.

Dalmierze laserowe oszczędzają czas i pieniądze!

Dzięki zastosowaniu dalmierzy laserowych podczas pomiarów dużych obiektów takich jak hale przemysłowe, hale produkcyjne oraz centra handlowe możemy znacznie szybciej wykonać pomiary, co realnie przekłada się na zysk. Do inwentaryzacji powykonawczych wymagana jest duża dokładność, którą dalmierz oferuje w standardzie, a dodatkowy atut w postaci obsługi tylko przez jedną osobę zmniejsza również zapotrzebowanie na pracowników. Standardową rozwijaną miarę, jedna osoba musi trzymać na początku, a druga osoba odczytuje pomiar. W przypadku obliczeń powierzchni należy dodatkowo pomiary zapisać i zsumować. Dalmierz laserowy obsługuje jedna osoba celując w koniec pomieszczenia i dokonując pomiaru, a dzięki funkcjom sumowania pomiarów i obliczania kubatur i powierzchni oszczędzamy czas ręcznych obliczeń.

Sprawdź naszą ofertę dalmierzy laserowych, oszczędź czas i generuj większe zyski dla swojej firmy. Bogata oferta dalmierzy uznanych producentów gwarantuje wysoką precyzję pomiarów przy niskiej cenie zakupu.

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium