Odkurzacz przemysłowy świetnie sprawdzi się podczas remontu, gdzie powstają duże ilości pyłu i innego rodzaju zabrudzenia. Bezdyskusyjną zaletą odkurzaczów polecanych przez nasz sklep jest ich duża moc i to, że są kompatybilne z większością worków, które są dostępne na rynku. Ponadto odkurzacze z naszej oferty posiadają filtr wodny, dzięki czemu odkurzacz doskonale radzi z drobnymi zanieczyszczeniami, na przykład takimi jak pył powstający podczas szlifowania gładzi gipsowych. Ważnym wyposażeniem jest gniazdko zamontowane w górnej części obudowy, umożliwiające podłączenie dodatkowych urządzeń.

Odkurzacz przemysłowy - 1250W - 20L - TRYTON Odkurzacz przemysłowy - 1250W - 20L - TRYTON
Producent: TRYTON
Cena: 399,99 zł
szt.
zobacz więcej

Odkurzacz przemysłowy do prac budowlanych – jak kupić?

Podczas prac remontowych i budowlanych pojawia się bardzo dużo pyłu, zanieczyszczeń i brudu. Każda profesjonalna firma powinna zadbać o porządek w miejscu pracy, gdyż znacząco poprawia to bezpieczeństwo pracowników, oraz poprawia komfort pracy. Idealnym urządzeniem będzie odkurzacz przemysłowy do prac budowlanych, który zasysa brud nawet o dużej średnicy taki jak drobny gruz, pył budowlany, resztki zaprawy. Dzięki odseparowanemu silnikowi od zbiornika odkurzacz przemysłowy budowlany bardzo często posiada możliwość zasysania również wody, co szczególnie przydaje się podczas wiercenia otworów wiertnicą, gdzie do wiercenia potrzebna jest duża ilość wody. Odciąganie wody odkurzaczem bezworkowym zapewnia nam suche pole pracy, oraz nie niszczy świeżo położonych tynków, a odkurzacz dewalt dwv901L może pracować zarówno na mokro jak i na sucho. Większość producentów takich jak Dewalt, Makita, Milwaukee wprowadziła do swojej oferty odkurzacz przemysłowy bezworkowy ponieważ zapewnia to znaczące obniżenie kosztów, gdyż nie trzeba kupować worków do odkurzacza. Bezworkowy odkurzacz przemysłowy dzięki filtrom HEPA sprawdza się również podczas remontów. Gładzenie ścian w remontowanym domu, wymaga odpylania i wtedy sprawdza się mocny odkurzacz przemysłowy, który odsysa pył i nie zanieczyszcza pozostałych pomieszczeń. Szlifowanie gładzi gipsowej to długi proces, a pył jest bardzo drobny, dlatego odkurzacz przemysłowy do pyłu jest bardzo ważnym narzędziem, gdyż sprzątanie po pracach bez odpylania podczas szlifowania gładzi było by bardzo pracochłonne.

Dodatkowe zalety odkurzacza przemysłowego

Wybierając profesjonalny odkurzacz przemysłowy należy zwrócić uwagę na jego parametry. Bardzo ważna jest moc odkurzacza określana w Wattach. Im większa moc silnika tym odkurzacz jest wydajniejszy i ma większą siłę ssania. Warto też zadbać aby był to odkurzacz przemysłowy z gniazdem, ponieważ gniazdo pozwala nam na jednoczesne uruchamianie szlifierki do tynku i odkurzacza jednym przyciskiem. Gdy przez wiele godzin zbieramy drobny pył do odkurzacza przemysłowego, to filtr potrafi się zapchać. Dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem jest wybór odkurzacza z automatycznym otrząsaczem filtra. Filtr co kilkanaście sekund automatycznie zostaje otrząśnięty z pyłu i brudu, dzięki czemu nie musimy przerywać naszych prac, aby wyczyścić filtr do odkurzacza przemysłowego. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze odkurzacze przemysłowe uznanych producentów.  

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium