Filtrowanie
Producent
Cena
  • od
    do

Nagrzewnice gazowe sprawdzą się przy ogrzewaniu pomieszczeń z bardzo dobrą wentylacją. Bardzo przydatna, gdy w domu nastąpi awaria ogrzewania. Szybko nagrzewa pomieszczenie! Sprawdzi się również jako grzejnik w pomieszczeniach gospodarczych, warsztacie lub hali magazynowej. Wszystkie urządzenia posiadają STALOWE OBUDOWY! Bardzo wytrzymałe i odporne na wytwarzane ciepło. Wyposażeniem standardowym nagrzewnicy jest wąż oraz reduktor do gazu! Nagrzewnica gazowa charakteryzuje się bezpośrednim wyrzutem gorącego powietrza, dzięki czemu jej sprawność jest tak wysoka. W ofercie posiadamy grzejniki gazowe o mocach od 15kw do 50kw!

W naszej ofercie znajdziecie kilka rodzajów nagrzewnic, a wśród nich również te gazowe. Zapewne podczas robienia rozeznania będziecie zastanawiać się, czy to rozwiązanie sprawdzi się przy Waszym zapotrzebowaniu. Otóż nagrzewnice gazowe warto wykorzystywać w większych przestrzeniach, do których należą między innymi hale przemysłowe i magazynowe. Rozwiązanie te charakteryzuje się skutecznością i szybkim działaniem. Do dyspozycji kupujących są modele z różną mocą, która sięga nawet 50kW. Tym samym mamy tu do czynienia z dużym przepływem powietrza, który wynosi aż 650 m³ na godzinę pracy.    

Nagrzewnica na gaz – opcja z termostatem

Nagrzewnice gazowe znajdujące się w naszej ofercie zostały wyposażone w stalowe obudowy. Są one bardzo wytrzymałe i odporne na wytwarzane ciepło. Nasze modele posiadają również wąż oraz reduktor do gazu. Nagrzewnica na gaz posiada również automatyczne odcięcie gazu po zgaszeniu płomienia. Wszystko to po to, by spełniała niezwykle rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Nagrzewnice, które przedstawiamy w ofercie posiadają niezbędne certyfikaty. 

Dmuchawa gazowa w naszej ofercie - sprawdź 

W naszym sklepie znajdziecie kilka modeli nagrzewnic gazowych często nazywanych również dmuchawami gazowymi. Jedna z nich marki My Warm o mocy 20kW posiada wydajność 320m³/h przy zużyciu gazu na poziomie 1,09kg/h. Tym samym standardowa butla propan-butan wystarczy na ponad 10h ciągłego grzania i to maksymalną mocą. Tego rodzaju ogrzewanie będzie więc można wykorzystać między innymi na placach budowy oraz w namiotach magazynowych. Warto przyjrzeć się lepiej nagrzewnicom gazowym na butle, ponieważ można wykorzystać je do ogrzania dużej przestrzeni, także biurowej lub mieszkalnej. Sprawdzi się ona także przy osuszaniu budynku podczas budowy. 

Jeśli macie jakiekolwiek pytania odnośnie wyboru odpowiedniej nagrzewnicy gazowej z termostatem, czy też innych, zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół doradców postara się rozwiać wszelkie wątpliwości, a także pomóc w wyborze odpowiedniego modelu nagrzewnicy. do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium