Filtrowanie
Producent
Cena
  • od
    do

Folia izolacyjna posiada wiele zastosowań ze względu na swoje właściwości. Charakteryzuje się wysoką odpornością na wodę i wilgoć, dzięki czemu służy do wykonania hydroizolacji w budownictwie. Poprawia także termoizolację budynku. Folię izolacyjną kładzie się przy wznoszeniu ścian, dachów, stropów czy podłóg.  Służy do wykonania warstwy przeciwwilgociowej pod posadzkami, wylewkami oraz podłogami. Dobrze dobrana folia ochroni konstrukcję budynku przed wilgocią oraz zapewni izolację termiczną. 

Folie izolacyjne mają również wiele innych zastosowań. Mogą chronić przed wilgocią, wiatrem, kurzem i innymi negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Mniej znane jest ich wykorzystanie do izolacji basenów, oczek wodnych oraz stawów ogrodowych. Ważne jest, aby stosować odpowiednie metody łączenia warstw folii oraz wybierać produkty dedykowane do konkretnych prac. Tylko dobry produkt uszczelniający zagwarantuje skuteczność izolacji. Poszukiwana folia fundamentowa pozioma? Sprawdź pozostałe kategorie!

Folia izolacyjna budowlana - wytrzymała izolacja termiczna

Folia izolacyjna budowlana cechuje się większą grubością i wytrzymałością w porównaniu do zwykłej folii izolacyjnej. Dzięki temu chroni mur i ściany budynków przed wilgocią z gruntu. Są również bardziej odporne na większe obciążenia statyczne. W sklepie GoodMajster.pl oferujemy różne rodzaje folii izolacyjnych budowlanych. Są to folie do izolacji poziomej lub pionowej. Folia do izolacji poziomej posiada grubość  0,3 mm lub 1 mm. Występuje w rolkach o szerokości od 25cm  do 50 cm. Inny rodzaj to folia fundamentowa kubełkowa wykorzystywana do izolacji pionowej. 

Folia izolacyjna fundamentowa - skuteczna ochrona fundamentów

Folia izolacyjna fundamentowa to materiał, który spełnia funkcję izolacji termicznej oraz chroni fundamenty budynków przed wilgocią i wodą gruntową. Zapobiega zawilgoceniu fundamentów i zmniejsza ryzyko powstania problemów związanych z wilgocią. Stosuje się ją w budynkach mieszkalnych i przemysłowych. Wykorzystanie folii izolacyjnej fundamentowej zapewnia skuteczną ochronę fundamentów przed podciąganiem wody, a także zapewnia utrzymanie ścian w dobrej kondycji. W sklepie GoodMajster.pl wybraliśmy atestowane folie wysokiej jakości w dobrej cenie. Są to folie izolacyjne fundamentowe firmy Concret, która od 30 lat operuje na rynku produkcji tworzyw sztucznych. 

 

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium