Filtrowanie
Producent
Cena
  • od
    do

Folia fundamentowa pozioma chroni budynek przed wilgocią kapilarną, która wchłania się z podłoża. Kładzie się ją na całej szerokości fundamentów budynku, aby utworzyć nieprzemakalną warstwę ochronną. Rozkłada się ją pomiędzy ławą fundamentową oraz ścianami, aby zapobiec przenikaniu wody przez mur. Do wykonania izolacji poziomej zaleca się stosowanie folii o odpowiedniej grubości, która będzie dobrze przylegać do podłoża. W GoodMajster.pl oferujemy folię o grubości  0,3 mm lub 1 mm. W celu uzyskania maksymalnej ochrony, izolację powinno się przykryć papą, folią lub włókniną. Zastosowanie folii fundamentowej poziomej skutecznie zapobiega powstawaniu wilgoci w konstrukcji budynku, a tym samym chroni przed powstawaniem pleśni i grzybów. W naszym sklepie znajdziesz również folie kubełkową w różnych wymiarach!

 

Czym charakteryzuje się folia pod ławę fundamentową?    

Folia pod ławę fundamentową to rodzaj materiału izolacyjnego, który stosuje się pod ławami fundamentowymi, aby zapobiegać przenikaniu wilgoci z podłoża. Jest to folia polietylenowa lub folia bitumiczna o dużej wytrzymałości na rozciąganie, która położona jest na wylewce betonowej przed położeniem ławy fundamentowej. Folia pod ławę fundamentową  tworzy barierę izolacyjną między fundamentem a podłożem, co chroni fundamenty przed podciąganiem wody i wilgocią kapilarną. W ten sposób zabezpiecza się konstrukcję budynku przed wilgocią, co jest bardzo ważne w procesie budowlanym, aby uniknąć problemów z wilgocią i związanych z nią uszkodzeń w przyszłości.

 

Folia pozioma fundamentowa - właściwości i cechy

Wysokiej jakości folia pozioma fundamentowa powinna być wytrzymała, odporna na obciążenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Musi posiadać także odpowiednią grubość. W porównaniu do tradycyjnych izolacji, takich jak papa i lepiki, ta folia charakteryzuje się wyższą skutecznością w zapobieganiu wilgoci. W sklepie GoodMajster.pl postawiliśmy na folię fundamentową do izolacji poziomej firmy Concret. Jej jakość oraz parametry potwierdzone są stosownymi atestami.

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium