Betoniarka - 200L - 850W - GoodMajster Machinery GM-BT200L

Kod produktu: 5906660935858
Ocena: 4.86467
Dostępność: brak towaru
Cena: 1 164,99 zł 1164.99
ilość szt.
Oblicz ratę w Alior Bank

Opis

Betoniarka 200L GoodMajster Machinery GM-BT200L to profesjonalne urządzenie przeznaczone do prac budowlanych oraz wykończeniowych Polskiej marki!

Moc silnika 850W z miedzianym uzwojeniem, oraz grubość blachy dna bębna 1,8mm, sprawiają, że jest to betoniarka wolnospadowa dla każdego!

Nowy model GM-BT200L to najlepszy wybór wśród betoniarek klasy półprofesjonalnej. Marka GoodMajster Machinery korzysta z doświadczeń firmy od 1999 roku i jest Polską Marką, gwarantującą profesjonalne doradztwo, szybki serwis, oraz najwyższą jakość swoich produktów.  

GoodMajster Machinery to marka, której firma istnieje od 1999 roku, dlatego posiada ogromne doświadczenie w temacie maszyn budowlanych. GoodMajster Machinery nie porównuje się do tanich modeli betoniarek, a jej najważniejszym celem jest oferowanie maszyn:

 • bezawaryjnych
 • o wysokiej jakości
 • o wysokiej trwałości
 • o najwyższej wydajności
 • z silnikami o miedzianym uzwojeniu
 • na najlepszych podzespołach uznanych producentów. 

Maszyna skierowana jest do profesjonalnych odbiorców, dlatego każdy egzemplarz przechodzi szczegółową kontrolę jakości na każdym etapie produkcji: od sprawdzania jakości spawów, poprzez sprawdzanie wydajności silnika, kończąc na kontroli pracy gotowego sprzętu. 

Polska instrukcja obsługi oraz montażu sprawia, że betoniarkę można zmontować w ciągu 10minut, a jej obsługa jest tania, prosta i szybka. 

GoodMajster Machinery GM-BT200L jest betoniarką o pojemności 160L, która powinna znaleźć się na każdej działce i w gospodarstwie domowym. Jej gabaryty, lekka a zarazem wytrzymała konstrukcja nie zajmują dużo miejsca w garażu, a wpisuje się ona idealnie jako betoniarka na budowę.

Dzięki zastosowaniu silnika indukcyjnego można ją określić najmocniejszą betoniarką w swojej klasie. Silnik o uzwojeniu w pełni miedzianym, gwarantuje najwyższe osiągi, oraz bezawaryjność dzięki temu, że posiada większą moc i może pracować przez długi czas, bez obawy o przegrzanie uzwojenia. 

Bardzo dobrze sprawdza się w przygotowaniu zapraw cementowych i cementowo-wapiennych, które są najczęściej stosowane w budownictwie.

Swoje zastosowanie znajduje również podczas mieszania tynków suchych, dzięki zastosowaniu specjalnych łopatek do drobnego granulatu materiału. 

GoodMajster Machinery to marka wszechstronna, i tak również zaprojektowano betoniarkę, przez co świetnie wpisuje się również jako produkt rolniczy! Dziwne? Nie! Betoniarką można zaprawiać ziarna zbóż, w celu ich ochrony przed bakteriami i grzybami.

Betoniarki 200L GoodMajster Machinery spełniają najwyższe normy ochrony według standardów europejskich, potwierdzone certyfikatem CE oraz badaniami TUV Sud.

Spełnia normy:

- EN 12151:2007

- EN 60204-1:2006/A1:2009

- Dyrektywę bezpieczeństwa maszyn MD 2006/42/EC

- Dyrektywę niskonapięciową LVF 2014/35/UE

- Dyrektywę kompatybilności elektromagnetyczne EMC 2014/30/UE

Silnik betoniarki posiada długi przewód, bo aż 170cm! Nie jak u konkurencji gdzie przewodu jest 20cm lub jest zamontowane tylko gniazdo! Przewód jest w gumowej (nie PVC) otulinie dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. 

Specjalnie zaprojektowana nowoczesna obudowa silnika z technologią Engine Air Conditioning zapobiega przegrzaniu. Ciepło jest odprowadzane poprzez dolny wylot. Kanał wentylacyjny silnika jest zaprojektowany tak, aby odprowadzać ciepło ale nie ułatwiać dostępu kurzu do silnika. 

Silnik posiada stopień ochrony IP44 i moc aż 850W w klasie S1 czyli podczas pracy ciągłej pod pełnym obciążeniem!

Nie daj się oszukać! Inni podają moc silnika w klasie S6 czyli podczas pracy z przerwami jałowymi sięgającymi 40%. 

Silnik betoniarki również otrzymał klasę II ochrony przeciw-porażeniowej. Co to oznacza? Że silnik posiada zastosowaną izolację wzmocnioną (podwójną), która zapewnia ochronę zarówno przed dotykiem bezpośrednim jak i pośrednim. Dzięki takiej izolacji nie jest konieczne połączenie obudowy urządzenia z przewodem ochronnym uziemiającym. 

 

Konstrukcja obrotowa bębna została wyposażona w łożyska, co zapewnia długą bezawaryjną żywotność. Zastosowanie specjalnych łożysk zmniejszyło tarcie i wycieranie się trzpienia obrotowego bębna pod obciążeniem. 
Łożysko zostało zabezpieczone nasadką gumową przeciwko dostawaniu się pyłu i brudu co zmniejsza zużycie łożyska.

Żeliwny wieniec zębaty oraz specjalnie zaprojektowana zębatka pokazuję wysoką jakość wykonania betoniarki. Takie rozwiązanie jest stosowane tylko w produktach PREMIUM

Specjalnie wydłużony profil bębna zapewnia większą pojemność roboczą betoniarki niż w popularnych betoniarkach. Etykiety ochronne w kolorze czerwonym przypominają o zachowaniu bezpieczeństwa pracy a zaokrąglone krawędzie zapobiegają zranieniu pracownika.

Blokada wielostopniowa z zastosowanymi wydłużonymi zabezpieczeniami oraz trwałą sprężyną pozwalają na dowolną regulację bębna betoniarki. 

Blokada zaprojektowana w postaci okrągłej tarczy daje 18 różnych możliwości pochyłu bębna! Blokowanie jest proste i nawet przy pełnym załadunku betoniarki nie sprawia problemów!

GoodMajster Machniery zaprojektowało blokadę w innowacyjny sposób. Jako jeden z nielicznych modeli GMM GM-BT200L posiada możliwość obrotu bębna betoniarki o 360st, co znacznie przyspiesza i ułatwia pracę!

Bezpieczeństwo użytkownika przede wszystkim! Takie hasło prowadziło konstruktorów betoniarki, dlatego zastosowano osłonę zębatki wieńca aby uchronić przed wypadkiem. Osłona została zaprojektowana w unikalny sposób aby jak największa część zębatki była zakryta.

GoodMajster Machinery jako w pełni POLSKA marka dba o bezpieczeństwo dlatego, betoniarka posiada naklejki ostrzegawcze, instrukcję obsługi w pełni w języku polskim, opracowaną przez polskich inżynierów, aby była zrozumiała i wyjaśniała większość wątpliwości. 

Najwyższej jakości koła transportowe z oponą gumową ułatwiają transport nawet w trudnym terenie. GoodMajster Machinery to marka Premium co udowadnia na każdym kroku. Koła plastikowe bez opony szybko się wycierają, oraz pękają, dlatego inżynierowie GoodMajster Machinery wybrali koła z oponą gumową aby transport był zawsze łatwy i szybki. Pamiętaj Czas to pieniądz! A na każdej budowie czasu jest bardzo mało!

Rączki transportowe również zostały wyposażone w nakładki z tworzywa co jest bardzo rzadko spotykane. Nam zależy abyś nie dostał odcisków na dłoniach podczas transportu betoniarki! Nie tylko wygodę ale i bezpieczeństwo zapewniają powlekane rączki. Dlaczego? Dzięki takiemu rozwiązaniu betoniarka podczas transportu nie wyślizgnie Ci się z rąk!

Betoniarka posiada dwa mieszadła wewnątrz bębna. Mieszadła są trwałe i zaprojektowane specjalnie tak, aby betoniarka równomiernie i efektywnie mieszała zaprawy. Dzięki specjalnym odstępom pomiędzy łopatkami, betoniarka nadaje się do zaprawiania ziaren zboża, jak również zapraw o drobnej granulacji. 

Dno betoniarki zostało wzmocnione dwukrotnie, aby podczas wieloletniej pracy nie było narażone na uszkodzenia!

Wytrzymałe opakowanie kartonowe sprawia, że betoniarka dojedzie do Ciebie bezpieczna i nie uszkodzona. Wszystkie betoniarki GoodMajster Machinery są pakowane w gruby dwuwarstwowy karton, na którym oznakowania są w języku POLSKIM! Kurier dostarczając towar od razu widzi duży napis "OSTROŻNIE NIE RZUCAĆ" oraz gdzie jest góra produktu i w jakiej pozycji powinien być przenoszony. 

Wewnątrz kartonu każdy element jest odpowiednio zabezpieczony pianką przeciwko zarysowaniom, aby produkt po dostawie wyglądał jak NOWY a nie powystawowy!

Montaż betoniarki trwa 10minut! A to wszystko dzięki czytelnej instrukcji montażu w języku Polskim, która wraz z zdjęciami i prostym opisom krok po kroku pokazuje jak należy montować betoniarkę!

Śruby montażowe są w osobnych woreczkach z numerami od 1 do 7 odpowiednio do każdego etapu montażu opisanego w instrukcji obsługi. 

Co wyróżnia nas od konkurencji?

 • Najwyższa jakość
 • Silnik o podwyższonej sprawności
 • Malowana proszkowo
 • Żeliwny wieniec - konkurencja posiada miękki stop metalu
 • Wiele regulacji przechyłu aż 18! - u konkurencji max. 4
 • Posiada Certyfikat Europejski CE - często nieznana marka nie posiada
 • Silnik posiada zabezpieczenie termiczne silnika (przed przegrzaniem) - u konkurencji brak
 • Ręczna blokada przechyłu
 • Długi przewód zasilający (170cm)
 • Osłona mechanizm zębatki
 • Specjalnie zaprojektowane mieszadła w bębnie
 • Łatwa i tania obsługa
 • Szybki montaż i czytelna instrukcja obsługi
 • Duża NIE OSZUKANA MOC SILNIKA 850W podczas pracy ciągłej w kl. S1 !
 • Miedziane UZWOJENIE SILNIKA (nie aluminiowe, nie miedziowane)
 • Duża ilość etykiet bezpieczeństwa w czytelnych kolorach!
 • Wzmocnione dno bębna betoniarki

Urządzenie dostarczone w kartonie, do samodzielnego montażu.

Zaufaj marce GoodMajster Machinery i kup produkt PREMIUM w niskiej cenie! 

Betoniarki posiadają najwyższą jakość, grubą blachę i wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa!
GoodMajster Machinery to produkt ceniony na budowie! Dzięki nam zaoszczędzisz czas i pieniądze!

WSZYSTKIE BETONIARKI MARKI GoodMajster Machinery ZOSTAŁY OBJĘTE GWARANCJĄ 24 MIESIĘCY! Przed zakupem przeczytaj warunki gwarancji. 

Dane techniczne

Model GM-BT200L
Moc 850W / S1
Zasilanie 230V
Pojemność całkowita 200L
Pojemność robocza 185L
Otwór bębna 415mm
Prędkość bębna 28-30obr/min
Wieniec Żeliwny
Waga 56,5kg

Opinie o produkcie (6)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

user
2024

Produkt spełnia swoją rolę , stabilna , wygodna. Śmiało polecam

user
2024

Fajna betoniarka, w sam raz do remontów w domu

user
2024

Produkt zgodny z opisem , bardzo miła profesjonalna obsługa. Polecam

user
2024

Śmiga aż miło! Za taką cenę , serdecznie polecam

user
2024

Betoniarka używana przy budowie domu. Spełnia swoje zadanie bardzo dobrze. Jakość wykonania bardzo dobra.

user
2024

Ponieważ inne opinie wyglądają podejrzanie, napiszę własną - testową. Przy okazji, opis nie jest zgodny co do mocy betoniarki - podaje, że ma 850W, a potem 650W. Dziękuję.

related123
do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium