Zagęszczarka spalinowa z rewersem - 250kg - 15HP - GoodMajster Machinery GM-R-ZG250RV

Kod produktu: 5906660939429
Ocena: 5
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 7 999,99 zł 6 899,99 zł 6899.99
Cena w innych sklepach: 9 999,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 7 999,99 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.
Oblicz ratę w Alior Bank

Opis

Zagęszczarka z rewersem GoodMajster Machinery GM-R-ZG250RV służy do ubijania podłoża budowlanego.

Zagęszczarka płytowa idealnie nadaje się podczas ubijania kostki brukowej, zagęszczania gruntu i jest przeznaczona do profesjonalnych zastosowań. 

Marka GoodMajster Machinery korzysta z doświadczeń firmy od 1999 roku i jest Polską Marką, gwarantującą profesjonalne doradztwo, szybki serwis, oraz najwyższą jakość swoich produktów. 

Dzięki zastosowaniu silnika renomowanej marki RATO R420 o pojemności 420ccm, można ją określić najmocniejszą zagęszczarką w swojej klasie. Silnik o pojemności 420ccm to NAJWIĘKSZY SILNIK niż w podobnych maszynach, gwarantuje najwyższe osiągi, oraz bezawaryjność dzięki temu, że posiada większą moc i może pracować na niższych obrotach niż silniki o pojemności 196ccm czy 300ccm. Nie da się uzyskać mocy 15HP  z silnika o pojemości 300ccm, a Zagęszczarka o Wadze powyżej 200kg z silnikiem 300ccm i podobnym, nie pracuje efektywnie. 

Dlatego GoodMajster Machinery zamontował silnik o pojemności AŻ 420CCM i MOCY 15HP, do zagęszczarki 250kg.  

Jako jedyni w zestawie dodajemy MATĘ GUMOWĄ do UBIJANIA KOSTKI BRUKOWEJ do Zagęszczarki z REWERSEM o WADZE 250 KG !!!!

Zagęszczarka GoodMajster Machinery z rewesem posiada wagę aż 250kg (w pełnym uzbrojeniu i po zatankowaniu), a jej waga brutto to aż 260kg! Wysoka masa własna pozwala na ubijanie aż do 50cm warstwy gruntu!

GoodMajster Machinery to marka, której firma istnieje od 1999 roku, dlatego posiada ogromne doświadczenie w temacie maszyn budowlanych. GoodMajster Machinery nie porównuje się do tanich modeli zagęszczarek, a jej najważniejszym celem jest oferowanie maszyn:

 • bezawaryjnych
 • o wysokiej jakości
 • o wysokiej trwałości
 • o najwyższej wydajności
 • na najlepszych podzespołach uznanych producentów. 

Maszyna skierowana jest do profesjonalnych odbiorców, dlatego każdy egzemplarz przechodzi szczegółową kontrolę jakości na każdym etapie produkcji: od sprawdzania jakości spawów, poprzez sprawdzanie wydajności wibratora, kończąc na kontroli pracy gotowego sprzętu. 

Hydrauliczny rewers - Zapewnia pracę do przodu i do tyłu!

Jako maszyna do użytku profesjonalnego, zagęszczarka z rewersem 250kg została wyposażona w hydrauliczny rewers o nowoczesnej konstrukcji HYDROSTATIC! Dzięki hydraulicznej technologii rewersu pozwala on na niemal natychmiastową zmianę kierunku jazdy. Najnowocześniejsza technologia HYDROSTATIC jest trwała i niezawodna, w odróżnieniu od jej mechanicznych odpowiedników, w których koła zębate ulegały uszkodzeniu. 

Zagęszczarka z rewersem GoodMajster Machinery to nowoczesny, trwały produkt, o pancernej konstrukcji odpornej na uszkodzenia. 

Największa pojemność silnika = większa ekonomia i żywotność maszyny!

GoodMajster Machinery w większości swoich produktów korzysta z SILNIKÓW NAJWIĘKSZEGO PRODUCENTA i jednego z najbardziej renomowanych na Świecie - firmy RATO! 

RATO to uznany producent silników czterosuwowych na całym świecie, a jego produkty są stosowane w sprzętach, maszynach i pojazdach największych producentów na świecie! 

Model silnika RATO R420 o pojemności aż 420ccm jest silnikiem czterosuwowym górnozaworowym z technologią OHV, która zapewnia wysoką kulturę pracy, jak również wysoką niezawodność osiągając przy tym wysoki moment obrotowy oraz moc 15 KM! Dzięki zastosowaniu silnika o pojemności 420ccm, jest on znacznie bardziej wydajny od popularnych 196ccm lub 260ccm, a dzięki większej pojemności jest również znacznie mniej wysilony, co bardzo pozytywnie wpływa i zwiększa jego żywotność oraz bezawaryjność. 

PAMIĘTAJ! Nie da się uzyskać mocy 15HP  z silnika o pojemości 300ccm, a Zagęszczarka o Wadze powyżej 200kg z silnikiem 300ccm i podobnym, nie pracuje efektywnie. Dlatego Nasza maszyna posiada silnik o pojemności AŻ 420ccm i Mocy 15HP !

Na silniku widoczne są ZNAKI JAKOŚCI RATO, oraz indywidualny numer seryjny potwierdzające oryginalność silnika. 

Ergonomia, bezpieczeństwo oraz niezawodność zagęszczarki z rewersem. 

Ruchomy dyszel prowadzący pozwala zapewnić najwyższą ergonomię podczas pracy dzięki wielu zaletom: 

 • można go dostosować do wzrostu operatora
 • posiada możliwość złożenia do transportu
 • został wyposażony w odbojnice antywibracyjne zmniejszające przenoszenie drgań na operatora
 • dzięki ruchomej konstrukcji pozwala dojechać bliżej w trudnodostępnych miejscach

Nowoczesny, trwały i prosty w obsłudze system sterowania pozwala na pracę bez większego szkolenia. Przekładnia rewersu jest wykonana w całości z metalu co uniemożliwia jej uszkodzenie. 

Dźwignia przyspieszenia została wyposażona w TEMPOMAT MECHANICZNY, dzięki czemu możemy ustawić zadaną prędkość zablokować dźwignię, bez konieczności ciągłego trzymania dźwigni gazu. Dźwignia posiada przycisk, który zwalnia tempomat i pozwala na sterowanie ręczne przyspieszeniem. 

Łatwy i bezpieczny transport zagęszczarki o wadze 250kg!

 

Dbałość o szczegóły i precyzja wykonania zagęszczarki płytowej pokazuje, że produkt został wyprodukowany w oparciu o najwyższe standardy europejskie. 

Aby zapewnić szybki i bezpieczny transport zagęszczarki zastosowano specjalnie zaprojektowany system transportowy z trwałymi kołami, posiadającymi felgi z metalu, który szybko można rozłożyć w trzech krokach!\


Szybki transport zagęszczarki jest możliwi dzięki składanej rączce, przez co zajmuje ona mało miejsca podczas transportu.

System transportowy może bez problemu założyć jedna osoba. Wystarczy:

 1. Przechylić maszynę do przodu
 2. Wjechać systemem transportowym pod zagęszczarkę i zablokować trzpieniem blokującym. 
 3. Przechylić maszynę do tyłu i transportować!

 

Zagęszczarka spalinowa 250kg GoodMajster Machinery (GMM) posiada specjalnie zaprojektowany ergonomiczny uchwyt, który tłumi drgania! Rączka jest składana, dzięki czemu zagęszczarkę można przewieźć samochodem osobowym. 

Silnik zagęszczarki generuje moc 15KM w połączeniu z masą 250kg daje doskonałą moc zagęszczania 50cm!


Zagęszczarka marki GoodMajster Machinery została wyposażona w elektroniczny system kontroli poziomu oleju OIL LEVEL CONTROL co skutkuje brakiem awarii oraz łatwymi przeglądami technicznymi.

Gdy olej nie zostanie wlany, lub jest go zbyt mało, zagęszczarka nie poda iskry na świecę, co będzie skutkowało brakiem możliwości odpalenia urządzenia. 

Zagęszczarka z rewersem 250kg GM-R-ZG250RV została wyposażona w solidną ramę osłaniającą silnik wraz z uchwytem do transportu. (Można przewozić zagęszczarkę podnosząc ją za uchwyt w ramie).

W zagęszczarce zastosowano pełną osłonę paska klinowego w celu zapewnienia poprawnej eksploatacji.

GoodMajster Machinery jako w pełni POLSKA marka dba o bezpieczeństwo dlatego, zagęszczarka posiada naklejki ostrzegawcze, instrukcję obsługi w pełni w języku polskim, opracowaną przez polskich inżynierów, aby była zrozumiała i wyjaśniała większość wątpliwości. 

Solidna rama wraz z uchwytem transportowym pozwala na przewożenie zagęszczarki przy użyciu koparki, ładowarki lub wózka widłowego. Uchwyt transportowy jest wytrzymały i można za pomocą pasa transportowego podwiesić zagęszczarkę w celu transportu. 

Rama została zaprojektowana tak, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia silnika podczas transportu, lub upadku. 

GoodMajster GM-R-ZG250RV dzięki wiedzy i doświadczeniu zapewniła innowacyjny system gum antywibracyjnych. W celu zminimalizowania uszkodzeń gum i zapewnienia jak najdłuższej żywotności zostały one zamontowane skośnie a nie równolegle do płyty!

Taki montaż pozwala na:

 • lepszą sprawność,
 • obniża ryzyko oberwania gumy
 • zapewnia dłuższą żywotność. 

Zagęszczarka ze względu na swą wagę oraz wygodę pracy polecana jest przez wiele firm melioracyjnych, spółek wodnych, firm remontowo-budowlanych.
Jak również brukarzy którzy od wielu lat współpracują z marką GoodMajster.

Zagęszczarka płytowa została wyprodukowana na rynek Polski, dlatego posiada instrukcję obsługi w języku polskim, karton z napisami po polsku, oraz serwis oraz części zamienne znajdują się w Polsce!

Doświadczenie gwarantujące najwyższą satysfakcję!

GoodMajster Machinery jako odpowiedzialna marka słuchająca swoich klientów, w zestawie wraz z zagęszczarką z rewersem GM-R-ZG250RV dodaje podstawowy pakiet serwisowo-eksploatacyjny. 

Pakiet ten pozwala na szybką wymianę zużytych części i nieprzerwaną pracę, bez konieczności wzywania serwisu. 
W pakiecie znajduje się:

 • filtr powietrza - 1szt!
 • pasek klinowy - 2szt!
 • klucz do świecy

 Jest to ogromna zaleta, ponieważ podczas częstej pracy filtr powietrza należy czyścić a po jego zużyciu wymienić, aby zapewnić pełną wydajność podczas pracy zagęszczarki z rewersem. 

Jako jedyni w zestawie dodajemy MATĘ GUMOWĄ do UBIJANIA KOSTKI BRUKOWEJ do Zagęszczarki z REWERSEM o WADZE 250 KG!

SKŁAD ZESTAWU:

 • Zagęszczarka z rewersem GoodMajster Machinery GM-R-ZG250RV
 • Mata gumowa do ubijania kostki brukowej 
 • Koła transportowe
 • Pakiet serwisowy
  - pasek klinowy - 2szt
  - filtr powietrza - 1szt
  - klucz do świecy
 • Instrukcja obsługi w języku POLSKIM!

Wszystkie zagęszczarki oferowane przez nasz sklep są NOWE i posiadają gwarancję 24 miesięcy.

Zagęszczarka jest dostarczana na stalowej palecie, umieszczona w klatce bezpieczeństwa, dzięki czemu kurier nie ma możliwości jej uszkodzić podczas transportu. 

 

Pamiętaj aby przed użyciem wlać olej do silnika (SAE30 lub SAE10W30 - ok. 1,1L)! oraz sprawdź poziom oleju w wibratorze, w razie konieczności uzupełnij! (SAE10w30)

Dane techniczne

Model GM-R-ZG250RV
Moc 15HP / 15KM
Pojemność silnika 420ccm
Silnik RATO R420 / czterosuwowy
Prędkość jazdy 15m/min
Rozmiar stopy ubijającej 830x640mm
Prędkość wzbudzania 4810rpm
Głębokość ubijania 50cm
Siła odśrodkowa 38kN
Waga 250kg netto / 260kg brutto

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

related123
do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium