Zamiatarka spalinowa - 80cm - 7,0HP - RATO R210 212ccm - GoodMajster Machinery GMM-SW800PRO

Kod produktu: 5906660935896
Ocena: 5
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 3 199,99 zł 3199.99
ilość szt.
Oblicz ratę w Alior Bank

Opis

Zamiatarka spalinowa GoodMajster GMM-SW800PRO z silnikiem RATO, o szerokości zamiatania ⭐80cm⭐ to profesjonalna maszyna do czyszczenia kostki brukowej, podjazdów, parkingów itp. 

GoodMajster Machinery GMM-SW800PRO idealnie sprawdza się również jako odśnieżarka spalinowa, lub jako maszyna do zbierania liści po zastosowaniu odpowiedniego osprzętu przedniego. 

Dzięki dostępnym dodatkowym akcesoriom (można dokupić) zamiatarka pracuje o każdej porze roku: 

 • ✅wiosna - do zamiatania piasku i ziemi z chodnika, podwórka, parkingu
 • ✅lato - usuwanie trawy, suchej ziemi nawiezionej przez koła pojazdów i wiatr na chodnik lub ciąg komunikacyjny
 • ✅jesień - zmiatanie liści i zbieranie ich do opcjonalnego pojemnika
 • ✅zima - odśnieżanie podwórka lub podjazdu dzięki akcesoryjnemu pługowi do odśnieżania, lub dzięki odśnieżarce.

Funkcję zamiatarki zmienia się w kilka sekund dzięki technologii ✅CLICK&CHANGE✅. Jest to innowacyjny SYSTEM, specjalnie opracowany dla ✔️GoodMajster Machinery✔️! Pozwala na zmianę osprzętu przedniego w kilka sekund!

 • Zakładając na uchwyty odpowiedni dodatek: pług / lemiesz do odśnieżania lub zbiornik na zmiecione śmieci. 
 • Zdejmując front z szczotką i zapinając przód z odśnieżarką wirnikową. 

 

Szeroka szczotka, która jest wymienna pozwala na szybką pracę, a dzięki ✔️szerokości roboczej 80cm✔️ nawet duże parkingi firmowe zostaną oczyszczone w bardzo krótkim czasie. Szczotka została wyprodukowana w technologii ✅HEAVY DUTY POLI✅ dzięki czemu jest odporna na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne. 

Marka ⏩GoodMajster Machinery⏩ korzysta z doświadczeń firmy od 1999 roku i jest Polską Marką, gwarantującą profesjonalne doradztwo, szybki serwis, oraz najwyższą jakość swoich produktów.

Dzięki zastosowaniu silnika renomowanej marki RATO R210 o pojemności 212ccm, można ją określić najmocniejszą zamiatarką⭐ w swojej klasie. Silnik o pojemności ⏩10% większej niż w podobnych maszynach, gwarantuje najwyższe osiągi, oraz bezawaryjność dzięki temu, że posiada większą moc i może pracować na niższych obrotach niż silniki o pojemności 196ccm. 

✅GoodMajster Machinery✅ to marka, której firma istnieje od 1999 roku, dlatego posiada ogromne doświadczenie w temacie maszyn budowlanych. GoodMajster Machinery nie porównuje się do tanich modeli zamiatarek, a jej najważniejszym celem jest oferowanie maszyn:

 • ⏩bezawaryjnych
 • ⏩o wysokiej jakości
 • ⏩o wysokiej trwałości
 • ⏩o najwyższej wydajności
 • ⏩na najlepszych podzespołach uznanych producentów. 

Maszyna skierowana jest do ✅wymagających odbiorców, dlatego każdy egzemplarz przechodzi szczegółową kontrolę jakości na każdym etapie produkcji: od sprawdzania jakości spawów, poprzez sprawdzanie wydajności przekładni, sprawności silnika, kończąc na kontroli pracy gotowego sprzętu. 

Wysoka wydajność, zamiatarka spalinowa z rewersem!

GoodMajster Machinery to wysokiej jakości maszyny profesjonalne! Dlatego zamiatarka spalinowa została wyposażona w 5 biegów do przodu, oraz aż 2 biegi do tyłu. Prędkość jazdy można dostosować według własnych upodobań i potrzeb. Na małych obiektach zamiatarka może pracować wolniej, aby łatwiej manewrować na ciasnych alejkach, a na dużych parkingach i ciągach komunikacyjnych, pracę można wykonać szybko, dzięki włączeniu 5 biegu.

⏩⏩Zmiana biegów jest łatwa, gdyż wystarczy ustawić dźwignię na odpowiednie miejsce, tak jak to odbywa się w samochodach. 

GoodMajster Machinery w większości swoich produktów korzysta z SILNIKÓW NAJWIĘKSZEGO PRODUCENTA i jednego z najbardziej renomowanych na Świecie⭐⭐ - firmy RATO

RATO to uznany producent silników czterosuwowych na całym świecie, a jego produkty są stosowane w sprzętach, maszynach i pojazdach największych producentów na świecie! 

Model silnika RATO R210 o pojemności aż 212ccm jest silnikiem czterosuwowym górnozaworowym z technologią OHV, która zapewnia wysoką kulturę pracy, jak również wysoką niezawodność osiągając przy tym wysoki moment obrotowy oraz moc ✅7.0 HP!✅  Dzięki zastosowaniu silnika o pojemności 212ccm, jest on znacznie bardziej wydajny od popularnych 196ccm, a dzięki większej pojemności jest również znacznie mniej wysilony, co bardzo pozytywnie wpływa i zwiększa jego żywotność oraz bezawaryjność. 

Na silniku widoczne są ✔️ZNAKI JAKOŚCI RATO✔️, oraz indywidualny numer seryjny potwierdzające oryginalność silnika. 

Pełna regulacja, łatwa manewrowość sprawia, że zamiatarka spalinowa jest uniwersalna. 

Funkcja ✅regulacji kąta zamiatania✅ pozwala na zmiatanie piasku lub liści na ⏩lewy lub ⏩prawy bok. Szczególnie przydatna funkcja gdy do zamiatarka spalinowa GoodMajster Machinery ⭐służy do pracy przy chodnikach. 

Kąt regulowany jest o 15° zarówno w lewo jak i prawo. 

⏩Zmiana kąta odbywa się poprzez przesunięcie ⏩dźwigni roboczej co znacznie ułatwia pracę. 

Wysokość zamiatania również jest REGULOWANA. Odbywa się to poprzez regulację wysokości kół skrętnych umieszczonych za szczotką. Należy je podnieść lub opuścić!

Dodatkowe koła skrętne 360stopni ⏩ ułatwiają MANEWROWOŚĆ maszyną. Sprawiają że nawet dziecko jest w stanie skręcić maszyną lub zawrócić w miejscu! 

Specjalne koła w technologii ✅ATSM (AllTerrainSNOWMower)✅ opracowane przez firmę GoodMajster Machinery mają bieżnik dostosowany do warunków ZIMOWYCH jak i LETNICH! Na oponach ATSM zamiatarka posiada idealną przyczepność zarówno ZIMĄ jak i LATEM! Unikalna konstrukcja kół, z łożyskowanie kulkowym oraz agresywnym bieżnikiem sprawia że zamiatarka może pracować w trybie ✔️ALL TERRAIN. ✔️ALL TERRAIN oznacza, że dzięki oponom AllTerrainSNOWMower⭐ zamiatarka poradzi sobie w błocie, piasku czy dużym śniegu, ponieważ ma zapewnioną doskonałą przyczepność. 

Szczotka posiada średnicę ⏩35cm oraz szerokość roboczą ⏩80cm, jest wymienna i wykonana z trwałego tworzywa ✅HEAVY DUTY POLI✅. Modułowa konstrukcja pozwala na wymianę tylko jednego modułu szczotki, bez konieczności wymiany całej. 

Ergonomia, bezpieczeństwo oraz niezawodność zamiatarki / odśnieżarki . 

Wygodna kierownica prowadząca pozwala zapewnić najwyższą ergonomię podczas pracy dzięki wielu zaletom: 

 • ⏩posiada panel sterujący pod ręką
 • ⏩została wyposażona w SOFT GRIP, miękki uchwyt w miejscu trzymania dłoni
 • ⏩została wyposażona amortyzację
 • ⏩dzięki regulacji konstrukcji pozwala dopasować ją do operatora

Nowoczesny, trwały i prosty w obsłudze system sterowania pozwala na pracę bez większego szkolenia. Manetka gazu jest w całości wykonana z metalu, aby nie ulegała uszkodzeniu. 

✅CLICK&CHANGE✅ - Zamień zamiatarkę w odśnieżarkę w kilka sekund. 

✅CLICK&CHANGE✅ sprawia że zamiatarka GMM-SW800PRO to uniwersalne urządzenie przystosowane do zmiany funkcji w kilka sekund. 

1. Mocowanie dodatkowych akcesoriów jest możliwe dzięki specjalnym uchwytom, które działają w systemie CLICK. Lemiesz do odśnieżania wystarczy zamontować na uchwyt i zabezpieczyć zawleczką. 

Zbiornik na zanieczyszczenia montowany jest tak samo jak lemiesz - przed szczotką, i zgarnia wszystkie odpady do pojemnika - bardzo przydatne w zgarnianiu liści. 

2. Aby zmienić zamiatarkę w odśnieżarkę wirnikową wystarczy: 

 • ⏩ pociągnąć blokadę przedniego osprzętu (odbezpieczyć)
 • ⏩ nacisnąć na przód lub lekko podnieść kierownicę, aby przód maszyny ustawił się kierunkiem do dołu (zanurkował) 
 • ⏩ wyjąć układ jezdny z osprzętu przedniego (dwa haki, które wyskoczą po zanurkowaniu)
 • ⏩ odjechać maszyną. 
 • ANALOGICZNIE WYGLĄDA MONTAŻ OSPRZĘTU: wjeżdżamy w nowy osprzęt np. z ZAMIATARKI W ODŚNIEŻARKĘ 
 • ⏩ zapinamy osprzęt naciskając na kierownicę aby przód zadarł się do góry 
 • ⏩ UWAGA! należy ustawić tryby napędowe w maszynie jak i w osprzęcie tak, aby mogły się spiąć! Można zrobić to ruszając wirnikiem lub szczotką!
 • ⏩ ZABEZPIECZAMY blokadę przedniego osprzętu. 

Najwyższa jakość maszyn GoodMajster Machinery . 

⭐Solidna rama wraz z kierownicą pozwala na bezproblemową i bezawaryjną pracę przez wiele lat. 

GoodMajster Machinery jako w pełni POLSKA marka dba o bezpieczeństwo dlatego, zamiatarka posiada naklejki ostrzegawcze, instrukcję obsługi w pełni w języku polskim, opracowaną przez polskich inżynierów, aby była zrozumiała i wyjaśniała większość wątpliwości. 

Zamiatarka spalinowa została wyprodukowana na ⭐⭐rynek Polski⭐⭐, dlatego posiada instrukcję obsługi w języku polskim, karton z napisami po polsku, oraz serwis oraz części zamienne znajdują się w Polsce!

Skład zestawu: 

 • Zamiatarka spalinowa - GMM-SW800PRO - GoodMajster Machinery 
 • Szczotka o szerokości 80cm
 • Koła - ATSM - AllTerrainSNOWMower - 2szt
 • Instrukcja obsługi w języku Polskim
 • Karton marki GoodMajster Machinery 

 


* Dokładne warunki Gwarancji opisane są w pliku: INSTRUCKJA OBSŁUGI

Pliki do pobrania:

Dane techniczne

Model GMM-SW800PRO
Model silnika RATO R210
Pojemność silnika 212 cm³
Moc silnika 4,2kW / 7,0HP EPS
Obroty silnika 3600 rpm
Rozruch ręczny
Poj. zbiornika paliwa 3,6L
Przekładnia Dysk cierny
Liczba biegów 5 P + 2 T
Typ spalinowa
Szerokość robocza 80cm
Średnica szczotki 35cm
Regulacja wysokości szczotki tak
Regulacja kąta zamiatania 15st
Koła 13x4.10-6 ATSM (AllTerrainSNOWMower)
Wymiary 142x80x112cm
Waga 75kg netto

Opinie o produkcie (3)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

user
2024

na pewno jest to bardzo dobry wybór dla dużych powierzchni

user
2024

Zamiatarka spełniła moje oczekiwania, super sprzęt do dużych i średnich powierzchni, solidne wykonanie

user
2024

Zamiatarka świetna. Wymiata wszystko co tylko spotka na drodze. Sprzęt godny polecenia

related123
do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium