Ściski typu C znajdzie swoje zastosowanie podczas prac spawalniczych czy do mocowania profili. Ramiona zostały wykonane z wysokogatunkowego żeliwa ciągliwego, które charakteryzuje się odpornością na wygięcia i skręcania, zapewnia to trwałość i solidność korpusu w kształcie litery C.
Kształt litery C pozwalana na dociskanie profili z największą siłą oraz zabezpiecza przed wibracjami, dzięki temu sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach przy mocowaniu ciężkich elementów.
Śruba dociskowa posiada ruchomą przetyczkę, która jest zabezpieczona przed wypadaniem. Gwint śruby o profesjonalnym kroju ze stali A3 kończy się metalową głowicą kulową wraz z płytą dociskową, której duża powierzchnia ułatwia dokładne dopasowanie ścisku.
Zestaw zawiera 3 ściski w różnych rozmiarach ; 65mm, 45mm, 25mm.
Model | krt553003 |
Szerokość ścisku | 65,45,25mm |
Dombud RP sp. z o.o.
ul. Szosa Rypińska 26
87-400 Golub-Dobrzyń
NIP: 503-008-38-26
Biuro czynne:
pn-pt: 7.00 - 16.00
sob: 7.00 - 12.30
Infolinia: 56 400 00 56
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.