Rozdrabniacz do gałęzi - Rębak spalinowy - 7,0HP - RATO R210 212ccm - GoodMajster Machinery GMM-SD17

Kod produktu: 5906660935889
Ocena: 4.78
Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 3 799,99 zł 3799.99
ilość szt.
Oblicz ratę w Alior Bank

Opis

Rozdrabniacz spalinowy do gałęzi GoodMajster Machinery GMM-SD17 z silnikiem ✅RATO o mocy ✅7,0HP i możliwością rozdrabniania gałęzi do ✅10cm to niezastąpiona maszyna w każdym ogrodzie!

Rozdrabniacz do gałęzi posiada spalinowy silnik o pojemności aż ✔️212ccm i mocy ✔️7.0HP, dzięki czemu sprawdza się jako ✔️rębak do gałęzi o średnicy do 10cm.  

Dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu DBAC (DUAL BLADE ANVIL CUT) polegającym na zastosowaniu dwóch noży tnących i specjalnego kowadła, maszyna potrafi uzyskać wydajność do ✔️7m3/h. ✔️

System DUAL BLADE ANVIL CUT pozwala również na cięcie mokrego materiału przez rębak spalinowy, ponieważ specjalnie wyprofilowane ostrza, i kowadło zaprojektowane przez wyspecjalizowanych inżynierów zostały opracowane tak, aby bęben się nie zapychał. 

Noże o wymiarach ✅155x55mm wykonane zostały z wysokiej jakości stali HEAVY DUTY, aby zapewnić:

 • ⏩wytrzymałość
 • ⏩odporność na ścieranie
 • ⏩ograniczyć interwały ostrzenia
 • ⏩wysoką wydajność

Marka ⏩GoodMajster Machinery⏩ korzysta z doświadczeń firmy od 1999 roku i jest Polską Marką, gwarantującą profesjonalne doradztwo, szybki serwis, oraz najwyższą jakość swoich produktów.

Dzięki zastosowaniu silnika renomowanej marki RATO R210 o pojemności 212ccm, można go określić jako ⭐najmocniejszy rozdrabniacz spalinowy do gałęzi⭐ w swojej klasie. Silnik o pojemności ⏩10% większej niż w podobnych maszynach, gwarantuje najwyższe osiągi, oraz bezawaryjność dzięki temu, że posiada większą moc i może pracować na niższych obrotach niż silniki o pojemności 196ccm. 

✅GoodMajster Machinery✅ to marka, której firma istnieje od 1999 roku, dlatego posiada ogromne doświadczenie w temacie maszyn budowlanych. GoodMajster Machinery nie porównuje się do tanich modeli rębaków i rozdrabniaczy, a jej najważniejszym celem jest oferowanie maszyn:

 • ⏩bezawaryjnych
 • ⏩o wysokiej jakości
 • ⏩o wysokiej trwałości
 • ⏩o najwyższej wydajności
 • ⏩na najlepszych podzespołach uznanych producentów. 

Maszyna skierowana jest do ✅wymagających odbiorców, dlatego każdy egzemplarz przechodzi szczegółową kontrolę jakości na każdym etapie produkcji: od sprawdzania jakości spawów, poprzez sprawdzanie wydajności przekładni, sprawności silnika, kończąc na kontroli pracy gotowego sprzętu. 

Rębak do gałęzi o wysokiej wydajności!

GoodMajster Machinery to wysokiej jakości maszyny klasy premium! Dlatego spalinowy rozdrabniacz do gałęzi GMM-SD17 został wyposażony w bęben o średnicy aż 233mm⭐! 

Przekładnia paskowa została zabezpieczona pełną osłoną wykonaną z metalu⭐, aby ograniczyć możliwość uszkodzenia. 

Wysokiej jakości łożysko bębna posiada możliwość smarowania bez konieczności wyjmowania bębna, ponieważ system smarowania ✅CLEANLIQUID✅ znajduje się na zewnątrz maszyny. 

Cały rozdrabniacz spalinowy został wykonany z wysokiej jakości grubej blachy stalowej, a elementy zostały pomalowane w większości PROSZKOWO! 

GoodMajster Machinery w większości swoich produktów korzysta z SILNIKÓW NAJWIĘKSZEGO PRODUCENTA i jednego z najbardziej renomowanych na Świecie⭐⭐ - firmy RATO

RATO to uznany producent silników czterosuwowych na całym świecie, a jego produkty są stosowane w sprzętach, maszynach i pojazdach największych producentów na świecie! 

Model silnika RATO R210 o pojemności aż 212ccm jest silnikiem czterosuwowym górnozaworowym z technologią OHV, która zapewnia wysoką kulturę pracy, jak również wysoką niezawodność osiągając przy tym wysoki moment obrotowy oraz moc ✅7.0 HP!✅  Dzięki zastosowaniu silnika o pojemności 212ccm, jest on znacznie bardziej wydajny od popularnych 196ccm, a dzięki większej pojemności jest również znacznie mniej wysilony, co bardzo pozytywnie wpływa i zwiększa jego żywotność oraz bezawaryjność. 

Na silniku widoczne są ✔️ZNAKI JAKOŚCI RATO✔️, oraz indywidualny numer seryjny potwierdzające oryginalność silnika. 

Komfort użytkowania oraz płynna regulacja!

Rębak posiada gardziel zasypową o wymiarach ✅380x440mm✅ aby zapewnić możliwość załadowania rozłożystych gałęzi, bez konieczności ich wstępnego cięcia. Szeroka gardziel zasypowa pozwala również na dozowanie materiału bez przerwy unikając zapchania rozdrabniacza, co dzieje się w przypadku zastosowania wąskiej gardzieli zasypowej. 

Bardzo ważnym elementem jest specjalnie opracowany dla marki GoodMajster Machinery system wyrzutu Full Adjustment Control⭐⭐. Polega on na:

 • ⏩pełnej regulacji wyrzutu - poziomo - w zakresie 360stopni
 • ⏩pełnej regulacji wyrzutu - pionowo - w zakresie 100stopni
 • ⏩szybkiej zmianie kąta wyrzutu dzięki szybkiej blokadzie systemu
 • ⏩OKRĄGŁEJ RURZE WYRZUTU⭐ - okrągły wyrzut jest znacznie bardziej wydajny. Dzięki opływowemu kształtu oraz ograniczeniu kątów, materiał wyrzucany z rury nie przykleja się do ścian bocznych. Uniemożliwia to zapychanie się wyrzutu, oraz jest znacznie łatwiejszy w czyszczeniu!

Aby zapewnić wysoki komfort użytkowania w maszynie zastosowano specjalne koła pompowane ATSM. 

Specjalne koła w technologii ✅ATSM (AllTerrainSNOWMower)✅ opracowane przez firmę GoodMajster Machinery mają bieżnik dostosowany do warunków ZIMOWYCH jak i LETNICH! Na oponach ATSM rębak posiada idealną przyczepność zarówno ZIMĄ jak i LATEM! Unikalna konstrukcja kół, z łożyskowanie kulkowym oraz agresywnym bieżnikiem sprawia że rozdrabniacz spalinowy może pracować w trybie ✔️ALL TERRAIN. ✔️ALL TERRAIN oznacza, że dzięki oponom AllTerrainSNOWMower⭐ zamiatarka poradzi sobie w błocie, piasku czy dużym śniegu, ponieważ ma zapewnioną doskonałą przyczepność. 

Dodatkowo wyposażono maszynę w ✔️DWIE RĄCZKI✔️ do transportu, które ułatwiają kierowanie podczas zmiany miejsca pracy maszyny. 

BEZPIECZEŃSTWO na pierwszym miejscu! 

Jako JEDYNY RĘBAK w Polsce, posiada zastosowany system DOUBLE SAFETY!⭐⭐ GoodMajster Machinery w modelu rębaka GMM-SD17 zastosowało podwójny system bezpieczeństwa DOUBLE SAFETY. 

Oznacza to, że rębak posiada ✅WYŁĄCZNIK BEZPIECZEŃSTWA na górnej części kosza zasypowego, który po wciśnięciu AUTOMATYCZNIE WYŁĄCZA MASZYNĘ. 

Również model GoodMajster Machinery GMM-SD17 został wyposażony ✅W DRUGI WYŁĄCZNIK BEZPIECZEŃSTWA, który po wciśnięciu czerwonej osłony AUTOMATYCZNIE WYŁĄCZA MASZYNĘ. System ten ma za zadanie, wyłączyć maszynę, gdy operator oprze się o czerwoną ramę np. podczas wciągnięcia ręki do rębaka. 

⭐⭐DOUBLE SAFETY⭐⭐ to system PODWÓJNEGO BEZPIECZEŃSTWA:

 • ⏩wyłącznik bezpieczeństwa - automatyczny przed wciągnięciem kończyn do rębaka
 • ⏩wyłącznik bezpieczeństwa - naciskany przez operatora

Dodatkowym atutem jest STABILIZATOR MASZYNY - PODPORA, która posiada gumę, aby zapobiec przed przesuwaniem się maszyny podczas pracy pod wpływem wibracji. 

Kolejnym dodatkiem ✔️PREMIUM✔️, zastosowanym w rębaku spalinowym GoodMajster, jest ✅✅TUBA NA INSTRUKCJĘ OBSŁUGI!✅✅ Trwała tuba, zamocowana przy koszu zasypowym rębaka, pozwala schować instrukcję obsługi w szczelne miejsce, aby zawsze mieć ją pod ręką. 

Jest to ogromna zaleta, ponieważ nawet podczas zmiany operatora maszyny, ma on możliwość szybkiego zapoznania się z instrukcją obsługi, która znajduje się przy rębaku. Poprawia to bezpieczeństwo oraz gwarantuje odpowiednią obsługę maszyny, jak również konserwację i serwis. 

Trociny jako nawóz lub podsypka. 

Wiosenne porządki, przycinanie krzewów wiąże się z dużą ilością gałęzi. Dzięki rębakowi spalinowemu możesz zadbać o porządek sam, a trociny wykorzystać jako:

 • ⏩kompost - nawóz naturalny do warzyw i owoców
 • ⏩podsypka pod iglaki, drzewa, krzewy
 • ⏩element dekoracyjny ścieżek i ogrodów
 • ⏩półprodukt do produkcji pelletu 
 • ⏩opał

Najwyższa jakość maszyn GoodMajster Machinery . 

GoodMajster Machinery jako w pełni POLSKA marka dba o bezpieczeństwo dlatego, rębak / rozdrabniacz spalinowy posiada naklejki ostrzegawcze, instrukcję obsługi w pełni w języku polskim, opracowaną przez polskich inżynierów, aby była zrozumiała i wyjaśniała większość wątpliwości. 

Rozdrabniacz do gałęzi został wyprodukowany na ⭐⭐rynek Polski⭐⭐, dlatego posiada instrukcję obsługi w języku polskim, karton z napisami po polsku, oraz serwis oraz części zamienne znajdują się w Polsce!

Rębak jest dostarczany w drewnianej skrzyni⭐ wykonanej z grubej sklejki, aby maszyna została dostarczona do klienta bez żadnych uszkodzeń oraz odpowiednio zabezpieczona. 

SKŁAD ZESTAWU:

 • ✅Rębak spalinowy - Rozdrabniacz do gałęzi - GoodMajster Machinery GMM-SD17
 • ✅Koła - ATSM - AllTerrainSNOWMower - 2szt
 • ✅Klucz do regulacji noży
 • ✅Klucze serwisowe silnika
 • ✅Instrukcja obsługi w języku Polskim
 • ✅Skrzynia transportowa

 

Pamiętaj aby przed użyciem wlać olej do silnika (SAE30 lub SAE10W30 - 0,6L)!

* MOC EPS EPS - Effective Power Solutions - Moc efektywna - jest to moc z jaką urządzenie pracuje, w porównaniu do urządzenia o mocy roboczej maksymalnie efektywnej, do urządzenia pierwotnie mierzonego. Moc ta jest wypadkową wyniku działania siły zbieżnej. Moc podana jest w zaokrągleniu./ HP Horse Power

* Dokładne warunki Gwarancji opisane są w pliku: INSTRUCKJA OBSŁUGI

Dane techniczne

Model GMM-SD17
Max. średnica materiału 100mm
Moc silnika 4,2kW / 7HP / 9KM EPS*
Model silnika RATO R210 (jednocylindrowy OHV)
Pojemność silnika 212ccm
Obroty silnika 3600 obr/min
Średnica bębna 233mm
Ilość ostrzy 2x ostrze / 1x kowadło
Chłodzenie powietrzem
Rozruch ręczny
Paliwo Benzyna bezołowiowa (95 lub 98)
Ilość oleju w silniku 0,6L
Typ oleju 10W30 / SAE30 / 10W40
Poziom hałasu 115db(A) @4m
Rozmiar noży 155x55mm
Wymiary gardzieli wyrzutowej 150x130mm
Wymiary gardzieli zasypowej 380x440mm
Wymiary maszyny 1760x513x1105mm
Wymiary opakowania 980x580x870mm
Waga 93kg netto / 108kg brutto

Opinie o produkcie (5)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

user
2024

Pracowałem kilka godzin z przerwami ,jak dotąd sie sprawdza

user
2024

już wypróbowałem jest super nie żałuję zakupu warta jest tych pieniędzy

user
2024

Bardzo udany zakup, działa bez zarzutu, tnie gałęzie jak zły! I cieszy robota bardzo:)

user
2024

Serdecznie polecam, produkt solidnie wykonany, radzi sobie z rozdrabnianiem doskonale

user
2024

Rewelacja do jesiennych porządków w ogrodzie. POLECAM !!!!

related123
do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium