Półautomat spawalniczy inwerterowy MIG 201 MMA to przenośna spawarka odpowiadająca współczesnym standardom i można nim spawać metodami MIG/MAG. Spawarką można spawać również aluminium oraz jego stopy.
Swoje zastosowanie znajdzie w warsztacie przydomowym jak i w profesjonalnych warsztatach blacharskich, warsztatach samochodowych czy w pracach hobbystycznych.
Półautomat umożliwia również spawanie metodą MMA (elektrody otulone), jak i TIG (TIG LIFT).
Spawarka zasilana jest prądem jednofazowym 230V.
MIG 201 MMA współpracuje z drutem spawalniczym o grubości od 0,6 do 0,8mm.
Maksymalna szpula drutu jaka może być zastosowana do półautomatu to 5kg.
Urządzenie oparte jest o technologię IGBT. Daje to większą wydajność prądu oraz mniejsze zużycie energii.
Spawarka wyposażona została w przeciążeniowy układ zabezpieczenia termicznego. Zapobiega on nadmiernemu przegrzewaniu się urządzenia.
Duży wyświetlacz pozwala na kontrolowanie prądu spawania.
Solidna, odporna na uszkodzenia obudowa to kolejna z zalet spawarki.
Zestaw zawiera:
Model | MIG 201 MM |
Zasilanie | 230V |
Prąd wejściowy | 50/60 Hz |
Napięcie bez obciążenia | 65V |
Zakres prądu wyjściowego (spawania) | 200A |
Znamionowe napięcie wyjściowe | 20A |
Cykl pracy | 60% |
Współczynnik mocy | 6,1KW |
Klasa izolacji | IP21S |
Waga | 10KG |
Dombud RP sp. z o.o.
ul. Szosa Rypińska 26
87-400 Golub-Dobrzyń
NIP: 503-008-38-26
Biuro czynne:
pn-pt: 7.00 - 16.00
sob: 7.00 - 12.30
Infolinia: 56 400 00 56
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.