Piła stołowa - 3000/2000W - 230V - 250mm - MyTools MYT-TS250
Kod produktu: 2000010393145
Ocena: 4.33909
Producent: MyTools
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
Opis
Pilarka tarczowa MyTools MYT-TS250 to nowoczesny produkt, sprawdzonej i uznanej POLSKIEJ marki!
Piła przeznaczona jest do cięcia wzdłużnego i poprzecznego.
Krajzega posiada pochylną tarczę, dzięki czemu może ciąć pod kątem 45st oraz 90st.
Moc silnika 2000W i obroty tarczy: 5000 obr/min przekładają się na Moc jako ekwiwalent wydajności: 3000W !
Dodatkowe akcesoria dają możliwość cięcia wzdłużnego i poprzecznego.
Pilarka stołowa ma wysokość cięcia 85mm, co sprawia, że może ciąć belki, płyty, drewno, deski.
Wysokość tarczy jest regulowana, co sprawia, że cięcia są dokładne.
Boczna prowadnica ułatwia docinanie desek na zadaną szerokość!
Prowadnica kątowa która została dołączona, sprawia że Piła MyTools może przecinać pod kątem 0-60st.
Możliwość pochylenia tarczy pod kątem 0-45st zapewnia możliwość cięcia krawędzi pod kątem.
Pilarka posiada zintegrowany uchwyt z możliwością podpięcia każdego odkurzacza dostępnego na rynku.
Instrukcja obsługi jest również do pobrania w zakładce pliki do pobrania na wypadek zagubienia.
Na urządzenie udzielamy 2 LATA GWARANCJI !
Skład zestawu:
  • Pilarka stołowa
  • Stół
  • 2x Dokładki poszerzające stół
  • Osłona tarczy
  • Wąż do odsysania pyłu
  • Prowadnica Równoległa
  • Prowadnica Ukośna
  • 2 klucze
  • Tarcza tnąca
  • Popychacz do drewna
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
Model MYT-TS250
Wysokość 83cm
Moc jako ekwiwalent wydajności: 3000W
Moc 2000W S6 25%
Średnica tarczy 250mm x 30mm x 2,4mm / 24 zęby