Piła stołowa - 2800/2200W - 230V - 315mm - GoodMajster Machinery GMM-TS315R

Kod produktu: 5906660935995
Ocena: 4.4706
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 799,99 zł 1799.99
ilość szt.
Oblicz ratę w Alior Bank

Opis

Pilarka tarczowa GoodMajster Machinery GMM-TS315R to piła stołowa 315mm o mocy 2800W! 

Piła stołowa GMM-TS315R przeznaczona jest do ⭐⭐cięcia drewna⭐⭐ zarówno wzdłużnie jak i poprzecznie. Stabilna konstrukcja stołu wykonana z grubej blachy, oraz przetłoczenia na nogach stołu sprawiają, że pilarka jest bezpieczna podczas pracy, i pozwala na obróbkę dużych płyt i desek drewnianych. 

Marka GoodMajster Machinery korzysta z doświadczeń firmy od 1999 roku i jest Polską Marką, gwarantującą profesjonalne doradztwo, szybki serwis, oraz najwyższą jakość swoich produktów, dlatego ✔️Piła stołowa 315mm zostaje do klienta dostarczona po WYKONANIU TESTU KAŻDEGO EGZEMPLARZA, w poprawności działania. ✔️ 

Piła stołowa GoodMajster Machinery GMM-TS315R posiada nowoczesny ✅SILNIK INDUKCYJNY opracowany w nowoczesnej formule ✅INDUCTION TECHNOLOGY, który zapewnia moc EPS do 2800W przy poborze prądu 2200W. Nowoczesna technologia sprawia, że jest znacznie wydajniejszy od silników szczotkowych. 

Silnik posiada uzwojenie w pełni miedziane - ⏩COOPER ⏩WIRED ⏩TECHNOLOGY, Które jest znacznie bardziej wydajne, odporne na przegrzanie, oraz uszkodzenia! Kupuj maszyny wyłącznie z silnikami, które posiadają uzwojenie miedziane, ponieważ aluminiowe potrafi wykonać zwarcie i spowodować pożar! 

Dzięki zastosowaniu silnika indukcyjnego renomowanej marki RATO ,można ją określić najwydajniejszą PIŁĄ STOŁOWĄ w swojej klasie. Silnik ✅INDUKCYJNY - INDUCTION TECHNOLOGY✅ zapewnia do 50% większej wydajności niż w podobnych maszynach, gwarantuje najwyższe osiągi, oraz bezawaryjność dzięki temu, że posiada większą moc i większą wydajność, oraz nie nagrzewa się tak jak silnik szczotkowy, a dzięki zabezpieczeniu termicznemu HIGHTEMP wyłączy się, gdy nastąpi przegrzanie. 

GoodMajster Machinery to marka, której firma istnieje od 1999 roku, dlatego posiada ogromne doświadczenie w temacie maszyn budowlanych. GoodMajster Machinery nie porównuje się do tanich modeli łuparek, a jej najważniejszym celem jest oferowanie maszyn:

 • ⏩bezawaryjnych
 • ⏩o wysokiej jakości
 • ⏩o wysokiej trwałości
 • ⏩o najwyższej wydajności
 • ⏩na najlepszych podzespołach uznanych producentów. 

Maszyna skierowana jest do ✅wymagających odbiorców✅, dlatego każdy egzemplarz przechodzi szczegółową kontrolę jakości na każdym etapie produkcji: od sprawdzania jakości spawów, poprzez sprawdzanie wydajności pompy hydraulicznej, sprawności silnika, kończąc na kontroli pracy gotowego sprzętu. 

Innowacyjny system poszerzenia stołu roboczego.

Krajzega ma ✅przedłużany stół w tył lub ✅poszerzany z lewej lub ✅ prawej strony. Jako jeden z nielicznych producentów GoodMajster Machinery pozwala na zmianę miejsca dokładki stołu, z wzdłużnej na poprzeczną, zależnie od potrzeb. 

W zestawie znajdują się podpory zarówno do ustawienia dokładki w wariancie bocznym jak i wzdłużnym. 

Opracowany przez GoodMajster Machinery system ✔️MWS (Maximum Workin Surface)✔️ pozwala dostosować maszynę do własnych potrzeb. 

Dzięki MWS możemy: 

 • ⏩ciąć długie elementy - ustawiając poszerzenie stołu wzdłużnie - stół roboczy posiada wymiary 160x55cm
 • ⏩ciąć szerokie elementy - ustawiając poszerzenie stołu poprzecznie - stół roboczy posiada wymiary 80x95cm

Taka zmiana dokładki MWS jest szybka, i trwa około ⏩2 minut. Polega ona na odkręceniu 2 śrub, oraz poluźnieniu kolejnych dwóch i zmianie pozycji dokładki na stole. (Należy również wymienić podpory). 

Cięcie wzdłużne, poprzeczne, oraz pełna regulacja tarczy!

Krajzega posiada pochylną tarczę, dzięki czemu może ciąć pod kątem w zakresie ⭐0-45st⭐ Jest to szczególnie ważne podczas prac stolarskich, ponieważ piła stołowa może wykonywać obróbkę desek i płyt meblowych, oraz ścinać ranty pod zadanym kątem. Dzięki pochylnej tarczy piłę można wykorzystać do: 

 • ✅przygotowywania desek pod meble
 • ✅obróbki płyt meblowych
 • ✅cięcia płyt OSB i MDF
 • ✅produkcji mebli 
 • ✅wykonywania obróbek ciesielskich
 • ✅produkcji i obróbki więźby dachowej
 • ✅oraz wielu innych prac ciesielskich, stolarskich oraz dekarskich. 

Pilarka stołowa posiada maksymalną wysokość cięcia ✅85mm, co sprawia, że może ciąć belki, płyty, drewno, deski.

Wysokość tarczy jest ⭐płynnie regulowana⭐, co sprawia, że cięcia są dokładne.

Wysokość tarczy tnącej oraz pochylenie tarczy zostało wyposażone w widoczną i trwałą podziałkę, a regulowane jest za pomocą wygodnego uchwytu korbowego. Bardzo istotne jest to, że podziałka wysokości tarczy posiada wskaźnik wysokości, który jest zsynchronizowany z tarczą i pokazuje prawidłowo wysokość tarczy. Już nie musisz mierzyć miarą wysokości tarczy - wystarczy że zwrócisz uwagę na podziałkę obok korby podnoszenia i opuszczania tarczy tnącej. 

Dodatkowe akcesoria dają możliwość cięcia ✅wzdłużnego i ✅poprzecznego. Boczna prowadnica ułatwia docinanie desek na zadaną szerokość! 

Stół roboczy został wyposażony w miarę do prowadnicy równoległej, a sama prowadnica w wygodny szybki-zacisk ⏩⏩QUICKLOCK! Polega on na dokręceniu szyny przesuwnej aby zablokować prowadnicę boczną, lub poluźnieniu aby prowadnicę przesunąć. ⏩⏩QUICKLOCK daje gwarancję stabilności, że prowadnica boczna nie przesunie się podczas pracy i nie zmieni wymiaru!

Szyny do prowadnicy bocznej znajdują się:

- ⭐na froncie maszyny (od strony włącznika), co pozwala na ustawienie prowadnicy do cięcia wzdłużnego.

- na lewym boku maszyny, co pozwala na ustawienie prowadnic do cięcia poprzecznego.  

Prowadnica kątowa która została dołączona, sprawia że Piła GoodMajster Machinery  może przecinać pod kątem ✅0-60st✅.

Prowadnica kątowa posiada zakres 120 stopni, ponieważ możemy ją płynnie ustawić w zakresie jako ✔️-60st | ✔️0st | ✔️+60st.  Dodatkowy atutem jest blokada najpopularniejszych kątów: ✔️0 | ✔️30 | ✔️45 stopni, aby zagwarantować precyzję wykonanego cięcia. 

Bezpieczeństwo i ergonomia maszyn GoodMajster Machinery.

Piła stołowa ✅GoodMajster Machinery GMM-TS315R✅ posiada certyfikowany włącznik z zabezpieczeniem przeciążeniowym oraz gniazdem do podłączenia przewodu zasilającego. Włącznik został wykonany w klasie ochrony IP44 co pozwala na pracę w zapyleniu oraz przy średniej wilgotności powietrza. 

GMM-TS315R ✅piła 315mm wyposażona została w ✅system odprowadzania trocin, przez co praca nie szkodzi zdrowiu i zapewnia porządek w warsztacie. Rura odprowadzenia trocin posiada uchwyt, który pozwala na stabilne umieszczenie jej, aby nie przeszkadzała podczas pracy. 

Zaletą jest to, że rurę można podłączyć do najpopularniejszych wyciągów trocin oraz odkurzaczy przemysłowych, aby zapewnić maksymalną czystość w warsztacie. 

Maszyna dzięki zaangażowaniu Polskich inżynierów w projektowanie, posiada dużą ilość piktogramów ostrzegawczych, aby przypominać użytkownikowi o poprawnej pracy oraz zasadach BHP. Osłona tarczy tnącej również została wykonana z wysokiej jakości tworzywa, aby skutecznie chroniła operatora przed odłamkami i wiórami. 

Tarcza tnąca zastosowana w pile to oryginalny produkt GoodMajster Machinery. Jest ona ✅hartowana i ✅posiada widie dla zapewnienia cięcia drewna miękkiego i twardego. 

Dodatkowe wyposażenie i wygodny system transportowy gwarancją sukcesu!

Producent GoodMajster Machinery wyposażył maszynę w uchwyt na klucze serwisowe, aby znajdowały się zawsze pod ręką. Bogaty zestaw akcesoriów znacznie ułatwia pracę:

 • ⏩popychacz do desek
 • ⏩popychacz do płyt meblowych
 • ⏩klucz serwisowy do tarczy
 • ⏩klucz serwisowy przekładni

Wygodny i ergonomiczny system transportowy pozwala na szybką zmianę miejsca pracy maszyny. Dwie metalowe składane rączki oraz trwałe koła gwarantują bezpieczne przemieszczanie maszyny. 

System transportowy może wykorzystać jedna osoba, aby sprawnie przemieścić krajzegę. Wystarczy:

 1. ✅Wyłączyć maszynę. 
 2. ✅Złapać za rączkę transportową i ją podnieść.
 3. ✅Przechylić maszynę do tyłu - w kierunku przeciwnym niż włącznik. 
 4. ✅Przetransportować maszynę. 
 5. ✅Przechylić maszynę do przodu i postawić. 

Najwyższa jakość maszyn GoodMajster Machinery!

Co wyróżnia markę GoodMajster Machinery? Wysoka jakość w przystępnej cenie. 

Piła stołowa GoodMajster Machinery dostarczana jest w oryginalnym i bezpiecznym opakowaniu kartonowym. 

GoodMajster Machinery jako w pełni POLSKA marka dba o bezpieczeństwo dlatego, GMM-TS315R posiada naklejki ostrzegawcze, instrukcję obsługi w pełni w języku polskim, opracowaną przez polskich inżynierów, aby była zrozumiała i wyjaśniała większość wątpliwości. 

Piła stołowa została wyprodukowany na ⭐⭐rynek Polski⭐⭐, dlatego posiada instrukcję obsługi w języku polskim, karton z napisami po polsku, oraz serwis oraz części zamienne znajdują się w Polsce!

Instrukcja obsługi jest również do pobrania w zakładce pliki do pobrania na wypadek zagubienia. 

Skład zestawu:

 • ✅Pilarka stołowa GoodMajster Machinery GMM-TS315R
 • ✅Stół
 • ✅Dokładka powiększająca stół roboczy
 • ✅2 kpl wsporników do dokładki (wersja poprzeczna i wzdłużna) (MWS SYSTEM)
 • ✅Osłona tarczy
 • ✅Wąż do odsysania pyłu
 • ✅Prowadnica Równoległa
 • ✅Prowadnica Ukośna
 • ✅2 klucze
 • ✅Tarcza tnąca z widiami zamontowana na pile
 • ✅2 Popychacze do drewna
 • ✅Koła transportowe

* MOC EPS EPS - Effective Power Solutions - Moc efektywna - jest to moc z jaką urządzenie pracuje, w porównaniu do urządzenia o mocy roboczej maksymalnie efektywnej, do urządzenia pierwotnie mierzonego. Moc ta jest wypadkową wyniku działania siły zbieżnej. Moc podana jest w zaokrągleniu./ HP Horse Power

* Dokładne warunki Gwarancji opisane są w pliku: INSTRUKCJA OBSŁUGI I WARUNKI GWARANCJI

Dane techniczne

Model GMM-TS315R
Wysokość 86cm
Moc jako ekwiwalent wydajności: 2800W
Moc 2200W S6 40%
Średnica tarczy 315mm x 30mm x 3,0mm / 24 zęby
Rozmiar stołu z dokładką boczną 160x55cm / 95x80cm
Rozmiar stołu bez akcesorii 80x55cm
Zasilanie 220-240V
Waga 50kg

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

related123
do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium