Łuparka pionowa do drewna hydrauliczna - 8 Ton - GoodMajster Machinery GMM-HLS550V

Kod produktu: 5906660935988
Ocena: 5
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 2 199,99 zł 2199.99
ilość szt.
Oblicz ratę w Alior Bank

Opis

Łuparka pionowa hydrauliczna do drewna GoodMajster Machinery GMM-HLS550V służy do rozłupywania drewna o długości 550mm i średnicy do 300mm. 

Łuparka pionowa do drewna posiada nowoczesny ✅SILNIK INDUKCYJNY opracowany w nowoczesnej formule ✅INDUCTION TECHNOLOGY, który zapewnia moc EPS do 4000W przy poborze prądu 3000W. Nowoczesna technologia sprawia, że jest znacznie wydajniejszy od silników szczotkowych. 

Silnik posiada uzwojenie w pełni miedziane - COOPER WIRED TECHNOLOGY, Które jest znacznie bardziej wydajne, odporne na przegrzanie, oraz uszkodzenia! Kupuj maszyny wyłącznie z silnikami, które posiadają uzwojenie miedziane, ponieważ aluminiowe potrafi wykonać zwarcie i spowodować pożar! 

Dzięki zastosowaniu INDUCTION TECHNOLOGY✅ oraz ✅HIGH PRESSURE✅ łuparka posiada siłę rozłupywania porównywalną do ✅10-12 TON (przy silnikach tradycyjnych). Łuparka do drewna posiada nowoczesną ✅POMPĘ HYDRAULICZNĄ o zwiększonej wydajności z opracowaną technologią HIGH PRESSURE.

Marka GoodMajster Machinery korzysta z doświadczeń firmy od 1999 roku i jest Polską Marką, gwarantującą profesjonalne doradztwo, szybki serwis, oraz najwyższą jakość swoich produktów, dlatego ✔️ŁUPARKA JEST ZALEWANA OLEJEM i przygotowana do pracy już w naszej firmie!✔️ 

Przed wysyłką maszyny, każdy egzemplarz przechodzi etap napełniania układu hydraulicznego wysokiej jakości olejem hydraulicznym, oraz układ jest odpowietrzany, aby ✔️zapobiec uszkodzeniu pompy hydraulicznej i tłoczyska!✔️ Jest to BARDZO WAŻNE! Ponieważ nie zalana olejem łuparka po 5-10 minutach pracy uszkodzi się - Pompa olejowa się zatrze, a siłownik hydrauliczny nie będzie pracować! Kupując łuparkę GoodMajster Machinery otrzymujesz ✅PRODUKT PRZYGOTOWANY DO PRACY! Wystarczy zamontować stół roboczy i można pracować! 

Dzięki zastosowaniu silnika indukcyjnego renomowanej marki RATO ,można ją określić najmocniejszą ŁUPARKĄ w swojej klasie. Silnik ✅INDUKCYJNY - INDUCTION TECHNOLOGY✅ zapewnia do 50% większej wydajności niż w podobnych maszynach, gwarantuje najwyższe osiągi, oraz bezawaryjność dzięki temu, że posiada większą moc i większą wydajność pompy hydraulicznej z formułą ⭐HIGH PRESSURE!

GoodMajster Machinery to marka, której firma istnieje od 1999 roku, dlatego posiada ogromne doświadczenie w temacie maszyn budowlanych. GoodMajster Machinery nie porównuje się do tanich modeli łuparek, a jej najważniejszym celem jest oferowanie maszyn:

 • ⏩bezawaryjnych
 • ⏩o wysokiej jakości
 • ⏩o wysokiej trwałości
 • ⏩o najwyższej wydajności
 • ⏩na najlepszych podzespołach uznanych producentów. 

Maszyna skierowana jest do wymagających odbiorców, dlatego każdy egzemplarz przechodzi szczegółową kontrolę jakości na każdym etapie produkcji: od sprawdzania jakości spawów, poprzez sprawdzanie wydajności pompy hydraulicznej, sprawności silnika, kończąc na kontroli pracy gotowego sprzętu. 

Największa wydajność = najlepsze podzespoły!

GoodMajster Machinery w większości swoich produktów korzysta z SILNIKÓW NAJWIĘKSZEGO PRODUCENTA i jednego z najbardziej renomowanych na Świecie - firmy RATO! 

Dzięki temu połączeniu wydajność maszyny do ponad:

 • ✅120 rozłupanych kłód drewna na godzinę
 • ✅250 kawałków pociętego drewna
 • ✅automatyczny powrót siłownika zwiększa wydajność
 • ✅KLIN ROZŁUPUJĄCY GMM PREMIUM to specjalnie wyprofilowane ostrze do rozłupywania, gwarantujące NAJWYŻSZĄ WYDAJNOŚĆ w swojej klasie. 

RATO to uznany producent silników spalinowych oraz elektrycznych na całym świecie, a jego produkty są stosowane w sprzętach, maszynach i pojazdach największych producentów na świecie! 

Każda maszyna posiada INDYWIDUALNY NUMER SERYJNY⭐ , potwierdzający oryginalność produktu, oraz potwierdzający kontrolę jakości. Każda łuparka pionowa do drewna⭐ GoodMajster Machinery posiada wynik testu archiwizowany zgodnie z numerem seryjnym, dlatego producent potrafi określić po numerze seryjnym: kiedy została wyprodukowana, jaki był wynik testu kontroli jakości a nawet jaki pracownik produkcji montował konkretny egzemplarz. 

Wysokiej jakości układ hydrauliczny. 

Jako maszyna marki premium, łuparka hydrauliczna do drewna posiada sprawdzony układ hydrauliczny z pompą w technologii ✅HIGH PRESSURE! Oznacza to, że wytwarza ona ciśnienie hydrauliczne aż 25,2Mpa ! Pozwala to przy sile rozłupywania EPS 8 Ton osiągnąć wydajność na poziomie 10-12 TON rozłupywania, dzięki czemu radzi sobie nawet z twardym, zaschniętym drewnem!

Oprócz silnika elektrycznego ogromne znaczenie ma wydajny i bezawaryjny układ hydrauliczny! Siłownik hydrauliczny posiada ✅długi skok pozwalający na łupanie aż 550mm kłód, oraz średnicę tłoczyska o 30% większą niż w porównywalnych maszynach. Pozwala to na uzyskanie większej siły, oraz znacznie większej bezawaryjności! Większy siłownik jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne typu: skrzywienie, złamanie. 

Siłownik posiada funkcję ✅AUTOMATYCZNEGO POWROTU aby znacznie zwiększyć wydajność pracy. 

Ergonomia, bezpieczeństwo oraz niezawodność - Łuparka do drewna elektryczna GoodMajster Machinery

Łuparka pionowa GMM-HLS550V GoodMajster Machinery została wyposażona w ⭐stalowe osłony dłoni, wykonane z grubej blachy oraz system ⭐ANTI-SLIDE⭐ i ⭐SAFETY PROTECT⭐. Osłony dłoni posiadają:

 • ⏩grubą blachę osłonową
 • ⏩stabilny montaż śrubami
 • ⏩dodatkowe trzymacze prętowe

Zapewnia ona ochronę przed rozłupywanymi kawałkami drewna! Chroni zarówno operatora maszyny jak również osoby postronne znajdujące się w otoczeniu łuparki. 

System ✅SAFETY PROTECT✅ wymaga od operatora obsługi obiema rękami. Obie ręce mają za zadanie przytrzymywanie łupanej kłody.

⏩ Gdy OBIE ręce naciskają system DUAL CONTROL w dół, to klin rozłupujący opuszcza się. 

⏩ Gdy JEDNA ręka naciska system DUAL CONTROL (sterowanie) w dół, to klin rozłupujący zatrzymuje się. 

⏩ Gdy ŻADNA ręka NIE NACISKA sterowania w dół, to klin rozłupujący cofa się w górę. 

System ten chroni przed przypadkowym włożeniem dłoni między docisk a klin rozłupujący! System ten zapewnia bezpieczeństwo, ponieważ ogranicza możliwość zmiażdżenia dłoni.

Dodatkowo ANTI-SLIDE⭐ System to w pełni regulowany system trzymania kłody. Składa się on z:

⭐ Zębów trzymających kłodę, uniemożliwiając jej przesuwanie, które można w szybki sposób regulować, aby dopasować je do łupanej kłody drewna.

⭐ Prętów sprężynowych zabezpieczających dodatkowo kłodę przed przesuwaniem nawet po rozłupaniu. 

Łatwy i bezpieczny transport łuparki do drewna. 

Aby zapewnić szybki i bezpieczny transport, łuparka pionowa do drewna posiada specjalnie zaprojektowany system transportowy z trwałymi kołami, który szybko można uruchomić. 


Szybki transport łuparki jest możliwi dzięki składanemu blatowi roboczemu, rączce transportowej zamontowanej obok klina rozłupującego, oraz dużym kołom z bieżnikiem!

System transportowy może wykorzystać jedna osoba, aby sprawnie przemieścić łuparkę. Wystarczy:

 1. ✅Wysunąć do połowy wartości roboczej klin rozłupujący. 
 2. ✅Wyłączyć maszynę. 
 3. ✅Złapać za rączkę transportową.
 4. ✅Przechylić maszynę do tyłu - w kierunku silnika.  
 5. ✅Przetransportować maszynę. 
 6. ✅Przechylić maszynę do przodu i postawić. 

Pamiętaj aby przed transportem schować blat roboczy! Należy dwie ruchome części pociągnąć w kierunku silnika, a blokada blatu zwolni się i można go bezpiecznie położyć. 

✅Ruchomy blat roboczy✅ znacznie ułatwia przechowywanie łuparki pionowej, oraz sprawia, że jej transport jest bezpieczniejszy, łatwiejszy i możliwy w małym samochodzie!

⭐Solidna rama wraz z uchwytem transportowym pozwala na przewożenie łuparki przy użyciu koparki, ładowarki lub wózka widłowego. Uchwyt transportowy jest wytrzymały i można za pomocą pasa transportowego podwiesić łuparkę w wyznaczonych miejscach w celu transportu. 


GoodMajster Machinery jako w pełni POLSKA marka dba o bezpieczeństwo dlatego, łuparka pionowa posiada naklejki ostrzegawcze, instrukcję obsługi w pełni w języku polskim, opracowaną przez polskich inżynierów, aby była zrozumiała i wyjaśniała większość wątpliwości. 

Łuparka hydrauliczna została wyprodukowana na ⭐⭐rynek Polski⭐⭐, dlatego posiada instrukcję obsługi w języku polskim, karton z napisami po polsku, oraz serwis oraz części zamienne znajdują się w Polsce!

Doświadczenie gwarantujące najwyższą satysfakcję!

GoodMajster Machinery jako odpowiedzialna marka słuchająca swoich klientów, dlatego przed wysyłką ŁUPARKA PIONOWA HYDRAULICZNA DO DREWNA jest uzupełniana w OLEJ HYDRAULICZNY wysokiej jakości, aby po dostarczeniu układ hydrauliczny był gotowy do pracy! 

SKŁAD ZESTAWU:

 • ✅Łuparka do drewna hydrauliczna  Goodmajster Machinery GMM-HLS550V
 • ✅Osłony bezpieczeństwa
 • ✅Koła transportowe
 • ✅Zwiększony blat roboczy
 • ✅Instrukcja obsługi w języku POLSKIM!

Wszystkie ŁUPARKI oferowane przez nasz sklep są NOWE i posiadają gwarancję 24 miesięcy.

 

Dane techniczne

Model GMM-HLS550V
Długość łupanego drewna 100-550mm
Średnica łupanego drewna 80-300mm
Porównywalna siła łupania do 10-12T
Max. Siła rozłupująca EPS 8 Ton
Siła rozłupująca 7 Ton
Moc silnika EPS 4000W - Induction Technology
Pobór prądu 3000W / S6 40% / 13A
Typ silnika Indukcyjny - Induction Technology
Zasilanie 220-240V~, 50Hz
Max ciśnienie hydrauliczne 25,2Mpa
Odporność na zwarcie 1kA
Wymiary opakowania 550x345x1035mm (dł x szer x wys)
Waga netto 98,2 kg
Waga brutto 103,5kg

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

related123
do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium