Kosiarka spalinowa z napędem - GoodMajster Machinery GMM-RL53NES - Elektryczny Start

Kod produktu: 5906660936015
Ocena: 3.50001
Dostępność: brak towaru
Cena: 2 299,99 zł 2299.99
ilość szt.
Oblicz ratę w Alior Bank

Opis

Kosiarka spalinowa z napędemGoodMajster Machinery GMM-RL53NESz elektrycznym rozruchem, silnikiemRATO o mocy7,0HP i szerokości koszenia53cm, to niezastąpiona maszyna w każdym ogrodzie! 


Kosiarka z napędem GMM-RL53NES przeznaczona jest na powierzchnie do ✔️2500m2✔️, co dzięki szerokości koszenia 53cm zapewnia idealny kompromis cena/szybkość koszenia. 

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu rozrusznika - GoodMajster Machinery GV20Volt✅, uruchomienie kosiarki ogranicza się do naciśnięcia przycisku ⏩START, jak w nowoczesnych samochodach. 

Akumulator GV20Volt o pojemności 2.0Ah wystarcza na wielokrotny rozruch kosiarki, a dzięki szybkiej ładowarce, można go w kilkanaście minut bezproblemowo naładować. 

Marka ⏩GoodMajster Machinery⏩ korzysta z doświadczeń firmy od 1999 roku i jest Polską Marką, gwarantującą profesjonalne doradztwo, szybki serwis, oraz najwyższą jakość swoich produktów.

Dzięki zastosowaniu silnika renomowanej marki RATO RV225D-S o pojemności 223ccm, można ją określić jako ⭐najmocniejsza kosiarka spalinowa z napędem⭐ w swojej klasie. Silnik o pojemności ⏩10% większej niż w podobnych maszynach, gwarantuje najwyższe osiągi, oraz bezawaryjność dzięki temu, że posiada większą moc i może pracować na niższych obrotach niż silniki o pojemności 196ccm. 

✅GoodMajster Machinery✅ to marka, której firma istnieje od 1999 roku, dlatego posiada ogromne doświadczenie w temacie maszyn budowlanych. GoodMajster Machinery nie porównuje się do tanich modeli rębaków i rozdrabniaczy, a jej najważniejszym celem jest oferowanie maszyn:

 • ⏩bezawaryjnych
 • ⏩o wysokiej jakości
 • ⏩o wysokiej trwałości
 • ⏩o najwyższej wydajności
 • ⏩na najlepszych podzespołach uznanych producentów. 

Maszyna skierowana jest do ✅wymagających odbiorców, dlatego każdy egzemplarz przechodzi szczegółową kontrolę jakości na każdym etapie produkcji: od sprawdzania jakości spawów, poprzez sprawdzanie wydajności przekładni, sprawności silnika, kończąc na kontroli pracy gotowego sprzętu. 

Kosiarka z napędem na każde warunki terenowe!

GoodMajster Machinery to wysokiej jakości maszyny klasy premium! Dlatego w kosiarce GMM-RL53NES zastosowano 4BS - 4 BEARING SYSTEM!⭐ 

✅4BS✅ to system łożyskowania kulkowego we wszystkich kołach✅ kosiarki, zarówno tylnych jak i przednich. Łożyska są zamknięte co zapobiega dostaniu się kurzu i brudu, i gwarantuje ✔️lekkość toczenia się kół. Łożyska kulkowe wysokiej jakości w systemie ✔️4BS to specjalnie opracowane rozwiązanie przez inżynierów GoodMajster Machinery, które stosowane jest wyłącznie w maszynach najwyższej jakości PREMIUM.

Większość nawet uznanych marek stosuje łożyska, wyłącznie w tylnych kołach kosiarek, co negatywnie wpływa na pracę kosiarką spalinową. 

Dlatego ✅Kosiarka spalinowa z łożyskami kulkowymi w wszystkich 4 kołach✅ gwarantuje najwyższy komfort podczas pracy, oraz ergonomię na najwyższym poziomie! 

Dbając nie tylko o wydajność i bezawaryjność kosiarki, ale również o wygodę operatora, koła zostały wykonane z odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego, i zostały wyposażone w technologię RT - RUBBER TIRES⭐ - gumowe opony z specjalnie zaprojektowanym bieżnikiem. 

Technologia RT - RUBBER TIRES⭐ - Gumowych opon zapewnia:

 • ⏩niższe opory toczenia - co sprawia że kosiarkę łatwiej prowadzić
 • ⏩cichszą pracę - koła z gumowymi oponami mniej hałasują podczas jazdy
 • ⏩amortyzację maszyny - gumowe opony zapewniają amortyzację drgań

Ogromną zaletą jest również rozmiar kół 8+10 cali, co oznacza że:

 • przednie koła mają średnicę 8" cali - 20cm oraz szerokość 53mm
 • tylne koła mają średnicę 10" cali - 25cm oraz szerokość 68mm 

Specjalnie zaprojektowane koła przez Polskich inżynierów GoodMajster Machinery gwarantuję mniejszy nacisk punktowy na trawnik, co ogranicza efekt ugniatania trawy⭐. Jest to bardzo ważne, ponieważ ugnieciona trawa bardzo często w miejscu przejazdu kół gnije i tworzą się puste place. 

Szerokie koła w pełni łożyskowane zapewniają niskie tarcie na trawie, oraz mały nacisk punktowy, co chroni trawnik przed zniszczeniem!

4in1 Lawn Mower System - dopasowany do Twoich potrzeb.

Potrzebujesz kosiarkę spalinową z napędem i koszem do trawy? A może zależy Ci na szybkiej pracy z wyrzutem bocznym? Jeśli jednak potrzebujesz nawozu na trawę wybierz opcję mulczowania! 

System 4ALL in ONE LAWN MOWER SYSTEM pozwala na:

 • ⏩zbieranie trawy do kosza
 • ⏩mulczowanie (mielenie trawy)
 • ⏩wyrzut boczny trawy
 • ⏩wyrzut tylny trawy

✔️Mulczowanie✔️ to bardzo przydatna funkcja na pielęgnacje trawnika, ponieważ dzięki zastosowaniu specjalnego noża i wkładki mulczującej, trawa jest rozdrabniana na małe kawałki i pozostaje w trawniku. Dzięki procesom biologicznym skoszona trawa tworzy naturalny nawóz dla trawnika✅, a trawnik wygląda zawsze ładnie i świeżo. 

✔️Wyrzut boczny✔️ pozwala za to na szybką pracę bez zbierania trawy. Deflektor boczny wyposażony w CLICK&CHANGE✅ pozwala na zmianę funkcji kosiarki w kilka sekund! Dzięki przystawce bocznej, użytkownik ma pełną kontrolę nad wyrzutem trawy, ponieważ może obserwować kierunek wyrzutu podczas pracy. 

Hybrydowy kosz do trawy GoodMajster Machinery o pojemności 60L pozwala na zbieranie trawy, a po zdjęciu kosza możemy wygodnie i szybko korzystać z wyrzutu tylnego.

✅Kosz posiada wskaźnik napełnienia✅, dzięki czemu bez zatrzymywania się, możemy sprawdzić, czy kosz jest napełniony czy nie. 

Elektryczny rozruch - EASY START

✅Kosiarka z elektrycznym rozruchem GoodMajster Machinery GMM-RL53NES✅ została również wyposażona w system odpalania ⏩EASY START⏩ który uruchamia kosiarkę poprzez przycisk na kierownicy. Rozrusznik jest uruchamiany poprzez akumulator dołączony do zestawu. 


✅Akumulator
jest wymienny i posiada ✅wskaźnik naładowania oraz ładowarkę.

⭐GV20VOLT to system GoodMajster Machinery, który jest kompatybilny z wieloma maszynami akumulatorowymi marki. 

W przypadku nie naładowania akumulatora, kosiarkę można uruchomić również poprzez rozruch ręczny. Rozruch ręczny posiada również system EASY START⭐, który ułatwia rozruch, bez konieczności wielokrotnego szarpania za starter! 

Łatwe i szybkie czyszczenie gwarancją długiej żywotności kosiarki. 

System ✅EASY CLEAN✅ to specjalnie opracowana technologia czyszczenia korpusu kosiarki spalinowej GMM-RL53NES. 

Korpus kosiarki został ⏩⏩wyposażony w złącze do węża ogrodowego. 

Czyszczenie polega na:

 1. ✔️Podłączeniu węża ogrodowego z szybko złączem do korpusu kosiarki
 2. ✔️Odkręceniu wody
 3. ✔️Odpaleniu kosiarki 

Specjalnie zaprojektowany nóż z systemem ✅EASY CLEAN✅ rozbryzga wodę po korpusie kosiarki, czyszcząc go z pozostałości trawy. 

⭐Przyłącze czyszczące do wody jest dostosowane do najczęściej stosowanych złącz węża ogrodowego. Szybkozłączka pozwala na podpięcie węża, i szybkie oraz bezproblemowe automatyczne czyszczenie kosiska wraz z nożem. 

⭐Stalowa obudowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a proces galwanizacji któremu została poddana zapewnia wysoką odporność na korozję. 

Czyszczenie jest bardzo ważne, ponieważ skoszona trawa posiada KWAŚNY ODCZYN, co prowadzi do zniszczenia lakieru oraz korozji. 

Korpus został pomalowany poprzez nałożenie kilku warstw ochrony antykorozyjnej farby proszkowej, aby maksymalnie chronić go przed korozją. Jednak koszenie trawy wyciera warstwę ochronną, dlatego zalecamy używanie systemu EASY CLEAN po każdym koszeniu!

Najwyższa precyzja koszenia sprawia, że kosiarka spalinowa z napędem polecana jest przez profesjonalne firmy ogrodnicze! 

Nóż tnący GoodMajster Machinery został specjalnie wyprofilowany, aby zapewnić precyzyjne koszenie trawy! Dzięki zastosowaniu specjalnie wyprofilowanego noża GMM BLADE CUT i prędkości obrotowej 2800rpm✅ trawa jest równo cięta bez szarpania. 

Jest to bardzo ważne, ponieważ szarpana trawa posiada znacznie wolniejszy proces regeneracyjny i może to prowadzić do:

 • wyginięcia trawy
 • tworzenia pustych placów
 • rzadkiej struktury trawnika

Dzięki stosowaniu noży GMM BLADE CUT✅, trawa jest cięta pod kątem 90stopni, równo bez szarpania, co zapewnia jej łatwą i szybką regenerację oraz brak konieczności przesiewania trawy!

Piasta noża to element zapewniający przeniesienie momentu obrotowego na nóż tnący, dlatego ważne aby była solida i ⏩wyposażona w zabezpieczenia zrywalne. 

W kosiarce spalinowej GoodMajster Machinery zastosowano ⏩piastę noża wykonaną z stali, z ⏩dwoma pinami zrywalnymi, które po uderzeniu w konar lub kamień ⏩zrywają się i ⏩chronią silnik przed uszkodzeniem. Jest to bardzo ważne, gdyż wał silnika jest chroniony przed zgięciem podczas przypadkowej kolizji kosiarki z przeszkodą. 

Kosiarka spalinowa z napędem o pełnej regulacji - 7 STEP ADJUSTMENT

Wysokość koszenia można regulować w 7 pozycjach w zakresie od 25 do 75mm, gwarantując pełne dostosowanie do upodobań użytkownika, dlatego świetnie sprawdzi się jako kosiarka spalinowa z napędem do domu.

Zmiana wysokości odbywa się w sposób szybki i bezproblemowy, dzięki dobrze usytuowanej dźwigni zmiany wysokości koszenia!

Przechowywanie kosiarki oraz transport na duże odległości staje się bezproblemowy dzięki zastosowaniu QUICK ASSEMBLY!✅ To system pozwalający na złożenie kosiarki w 3 prostych krokach:

 1. ⏩Pociągnij uchwyty samozaciskowe zamontowane w połowie kierownicy
 2. ⏩Złóż kierownicę
 3. ⏩Zabezpiecz uchwyty samozaciskowe

Dzięki systemowi QUICK ASSEMBLY⭐ kosiarka po złożeniu zajmuje 60% pierwotnego miejsca. 

Niezawodny silnik uznanego producenta - RATO!

GoodMajster Machinery w większości swoich produktów korzysta z SILNIKÓW NAJWIĘKSZEGO PRODUCENTA i jednego z najbardziej renomowanych na Świecie⭐⭐ - firmy RATO

RATO to uznany producent silników czterosuwowych na całym świecie, a jego produkty są stosowane w sprzętach, maszynach i pojazdach największych producentów na świecie! 

Model silnika RATO RV225D-S o pojemności aż 223ccm✅ jest silnikiem czterosuwowym górnozaworowym z technologią OHV, która zapewnia wysoką kulturę pracy, jak również wysoką niezawodność osiągając przy tym ✔️wysoki moment obrotowy oraz moc ~7 KM!✔️ Dzięki zastosowaniu silnika o pojemności 223ccm, jest on znacznie bardziej wydajny od popularnych 170ccm lub 196ccm, a dzięki większej pojemności jest również znacznie mniej wysilony, co bardzo pozytywnie wpływa i zwiększa jego żywotność oraz bezawaryjność. 

Na silniku widoczne są ✔️ZNAKI JAKOŚCI RATO✔️, oraz indywidualny numer seryjny potwierdzające oryginalność silnika, oraz przeprowadzoną KONTROLĘ JAKOŚCI W FABRYCE!⭐ Każda maszyna posiada indywidualny numer seryjny, który dzięki zaawansowanemu procesowi produkcyjnemu identyfikuje maszynę na każdym etapie produkcji oraz podczas procedury QUALITY CONTROL⭐. 

Silnik jest dostosowany do nowego paliwa E10✅✅ dzięki technologii E10 FUEL COMPATIBILITY✅, dzięki zmienionej konstrukcji gaźnika i głowicy, która zapewnia doskonałe spalanie paliwa z dodatkami BIO. 

Aby zapewnić najwyższą żywotność silnika, w modelu GMM-RL53NES, zastosowano NOWOCZESNY FILTR POWIETRZA - PRO AIR FILTER⭐, który wyróżnia się:

 • ⏩doskonałą filtracją powietrza
 • ⏩jest to filtr papierowy z uszczelnieniem - znacznie wydajniejszy od filtrów gąbkowych
 • ⏩jest łatwy w czyszczeniu
 • ⏩zatrzymuje nawet małe drobiny kurzu i brudu chroniąc silnik i gaźnik przed uszkodzeniem!

Kosiarka spalinowa z napędem zapewniająca wygodę podczas pracy. 

Aby zapewnić maksimum komfortu podczas pracy, kosiarkę wyposażono w CUP HOLDER - Uchwyt na napoje, który jest dostosowany rozmiarem do najpopularniejszych kubków o pojemności 250ml i 500ml . 

Dzięki uchwytowi CUP HOLDER⭐ masz napój zawsze pod ręką, a nawet długie koszenie trawy nie stanowi problemu. 

Solidny ⏩zderzak przedni chroni kosiarkę przed zderzeniem z przedmiotami, drzewami lub elementami architektury ogrodowej. 

Bardzo ważnym elementem jest ⏩przekładnia napędowa w całości wykonana z metalu! Trwała przekładnia napędowa gwarantuje wysoką niezawodność, wieloletnią pracę bez uszkodzeń! 

GoodMajster Machinery jako w pełni POLSKA marka dba o bezpieczeństwo✅ dlatego, kosiarka posiada naklejki ostrzegawcze, instrukcję obsługi w pełni w języku polskim, opracowaną przez polskich inżynierów, aby była zrozumiała i wyjaśniała większość wątpliwości. Serwis oraz części zamienne również znajdują się w Polsce !

Skład zestawu: 

 • ⏩Kosiarka spalinowa z napędem GoodMajster Machinery GMM-RL53NES
 • ⏩Akumulator
 • ⏩Ładowarka
 • ⏩Kosz o pojemności 60L
 • ⏩Wkładka mulczująca
 • ⏩Boczny deflektor na wyrzut trawy
 • ⏩Instrukcja obsługi w języku Polskim

Pamiętaj aby przed użyciem wlać olej do silnika (SAE30 lub SAE10W30 - 0,6L)! 

* MOC EPS EPS - Effective Power Solutions - Moc efektywna - jest to moc z jaką urządzenie pracuje, w porównaniu do urządzenia o mocy roboczej maksymalnie efektywnej, do urządzenia pierwotnie mierzonego. Moc ta jest wypadkową wyniku działania siły zbieżnej. Moc podana jest w zaokrągleniu./ HP Horse Power* Dokładne warunki Gwarancji opisane są w pliku: INSTRUKCJA OBSŁUGI I WARUNKI GWARANCJI .

 

Dane techniczne

Model GMM-RL53NES
Moc 4,6kW / 7,0HP
Prędkość obrotowa 2800 rpm
Napięcie elektryczne 20V
Paliwo Benzyna (95/98) - E10 Compatibility
Poj. zbiornika paliwa 1L
Poj. zbiornika oleju 0,6L
Szerokość koszenia 53cm / 21 cali
Wysokość koszenia od 25 do 75 mm
Prędkość 3,7km/h
Pojemność kosza 60L
Materiał korpusu stal galwanizowana
Waga 30,5kg netto

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

related123
do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium