Filtrowanie

Dbanie o swoją zieloną przestrzeń jest ważną częścią utrzymania pięknego i zdrowego ogrodu. Jednym z najbardziej niezbędnych narzędzi do kształtowania krajobrazu jest glebogryzarka obrotowa lub wertykulator, które mogą pomóc w spulchnianiu gleby, rozbijaniu twardych płatów ziemi i przygotowaniu grządek do sadzenia. Niezależnie od tego, czy pracujesz hobbystycznie nad małym ogrodem, czy też zajmujesz się zarządzaniem dużym obszarem wokół nieruchomości komercyjnej, glebogryzarka lub wertykulator są niezbędnymi narzędziami do utrzymania jak najlepszego wyglądu krajobrazu. Te potężne narzędzia ogrodnicze mogą pomóc w rozbiciu stwardniałej gleby, rozluźnić ubitą ziemię, a nawet wprowadzić nawóz i kompost, aby pomóc roślinom rozwijać się.

Glebogryzarka spalinowa, wertykulator elektryczny – poznaj naszą ofertę

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz lekkiego modelu do mniejszych prac, czy też wytrzymałego do pracy w trudnym terenie dostępnych jest sporo różnych glebogryzarek i wertykulatorów. Niektóre modele są wyposażone w wiele zębów lub ostrzy, które mogą pomóc w kopaniu w twardej glebie, podczas gdy inne są wyposażone w potężne silniki gazowe, które ułatwiają rozbijanie uporczywych płatów ziemi. W naszej ofercie znajdziesz między innymi glebogryzarkę renomowanej firmy Stiga. Jest to model spalinowy, który umożliwia spulchnianie ziemi nawet do 20 centymetrów. Warto tutaj jeszcze zaznaczyć, że Specjalnie zaprojektowane noże spulchniające, wyposażono w CLICK SYSTEM. Dzięki temu wymiana noży, jak i oleju w przekładni przebiega znacznie sprawniej. W ofercie znajdziecie także wertykulator elektryczny, stiga aerator wertykulator elektryczny sv 213 e, wertykulator elektryczny sv 415 e i inne.   Taki wybór sprawia, że każdy znajdzie rozwiązanie odpowiadające jego potrzebom.  

Jeśli więc chcesz utrzymać swoją zieloną przestrzeń wygląda pięknie i zdrowo, pamiętaj, aby zainwestować w wysokiej jakości glebogryzarkę obrotową lub wertykulator. Mając u boku odpowiednie narzędzie do kształtowania krajobrazu, będziesz mógł z łatwością poradzić sobie z każdym zadaniem i stworzyć ogród swoich marzeń.

do góry

Znalazłeś taniej?
Zadzwoń! Ponegocjujemy!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Dombud RP sp. z o.o.

ul. Szosa Rypińska 26

87-400 Golub-Dobrzyń

NIP: 503-008-38-26

Biuro czynne:

pn-pt: 7.00 - 16.00

sob: 7.00 - 12.30

Infolinia: 56 400 00 56

Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?
Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium