Filtrowanie
Pokrywa do Qbrick System One VARIO jest częścią zamienną dla skrzynek system QS ONE. Pokrywa VARIO jest kompletnie uzbrojona, posiada konektory, rączki, oraz metalowe trzpienie do zamontowania w zawiasach.
Skrzynka narzędziowa Wheelbox HD Compact LOGIC to skrzynka z kółkami składająca się z dwóch modułów.
Skrzynka posiada 4 przezroczyste organizery.
QBRICK SYSTEM TWO ORGANIZER FLEX to specjalny organizer na mniejsze akcesoria. Pokrywa została wykonana z poliwęglanu, dzięki czemu jest odporna na uderzenia z dużą siłą, a poliamidowe zapięcia i mocna rączka gwarantują bezpieczeństwo.
Organizer został wyposażony w 6 wyjmowanych przegród, zamiast kuwet.
Qbrick System TWO Platforma transportowa została wyposażona w dwa kółka obrotowe z hamulcem, oraz dwa koła obrotowe bez hamulca.
Może znaleźć swoje zastosowanie jako wózek transportowy np. worków z cementem (3x25kg)
Skrzynka narzędziowa Qbrick System PRO Ultra HD RED Toolbox przeznaczona jest dla monterów, elektryków, wykonawców budowlanych. Seria QBRICK SYSTEM PRO Ultra HD RED jest wodoszczelna i pyłoszczelna. Skrzynka łączy się z całym SYSTEMEM PRO: Toolcase, Cart, PRO 500.
Qbrick System PRO Ultra HD RED Organizer 300 to kompaktowa skrzynka organizująca narzędzia do SYSTEMU PRO. Jej wymiary 452x358x110mm sprawiają że znajdzie swoje zastosowanie zarówno u wielu elektryków, monterów, jak również w warsztatach samochodowych.
Skrzynka narzędziowa Kistenberg Heavy KHVW to skrzynka z kółkami składająca się z dwóch modułów.
Skrzynka posiada 2 przezroczyste organizery
Skrzynka narzędziowa Qbrick System PRO Technician case przeznaczona jest dla monterów, elektryków, hydraulików, wykonawców budowlanych.
Skrzynka narzędziowa Qbrick System PRIME Toolbox 150 VARIO to najmniejsza skrzynka z systemu PRIME.
Seria QBRICK SYSTEM PRIME to seria QBRICK SYSTEM, która wytrzymuje obciążenie na klapie do 120kg i posiada wodoszczelną oraz pyłoszczelną konstrukcję potwierdzoną spełnieniem normy IP66. Dzięki temu można wykorzystywać je jako podest lub siedzisko.
Qbrick System PRO Platforma transportowa została wyposażona w cztery kółka obrotowe, dwa z hamulcem, oraz dwa bez. Łączy się z wszystkimi elementami systemu QBRICK SYSTEM PRO.
Może znaleźć swoje zastosowanie jako wózek transportowy np. worków z cementem (4x25kg)
Skrzynka narzędziowa Qbrick System PRO 700 to największy organizer narzędzi uznanej serii QBRICK, która przeznaczona jest dla monterów, profesjonalistów i zadań ekstremalnych.
Skrzynki narzędziowe monterskie Qbrick PRO można łączyć ze sobą dzięki zastosowaniu poliamidowych konektorów.
Odporność na wnikanie wody i pyłu zapewnia uszczelka zamontowana w pokrywie skrzynki.
Skrzynię wykonano z wysokoudarowego polipropylenu ze specjalnym schowkiem na poziomnicę 600mm.
Wyjmowana tacka / organizer na akcesoria.
Kubek oraz bidon termiczny QBRICK SYSTEM zostały wykonane ze stali nierdzewnej.
Pokryte są powłoka soft touch - pozwala ona na pewne trzymanie kubka w dłoni.
Zastosowana podwójna ścianka utrzymuje ciepło do 3h jeśli kubek jest otwarty, a aż do 6h jeśli kubek jest zamknięty.
Qbrick System PRO RED ULTRA HD Platforma transportowa została wyposażona w cztery kółka obrotowe, dwa z hamulcem, oraz dwa bez. Łączy się z wszystkimi elementami systemu QBRICK SYSTEM PRO.
Może znaleźć swoje zastosowanie jako wózek transportowy np. worków z cementem (4x25kg)
Skrzynka narzędziowa Qbrick System One BOX PLUS RED ultra HD to kuweta z dwiema przegrodami, które posiadają mocowania do stabilizacji narzędzi.
Można ją łączyć modułowo z innymi skrzynkami z serii Qbrick System One.
Seria QBRICK SYSTEM ONE RED jest wykonana z opatentowanego surowca, który jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne, dodatkowo jest wodoszczelna i pyłoszczelna.
Skrzynka narzędziowa Kistenberg X-Block X PRO KXB604020 wewnątrz posiada 4 małe kuwety oraz 2 duże, jak również 2 przegrody. Posiada wymiary 546x380x194mm i jest jednym z modułów serii skrzynek X Block X Pro Series modular system.
Skrzynka narzędziowa Kistenberg X-Block X PRO KXB604030 wewnątrz posiada 2 przegrody oraz 2 tacki. Posiada wymiary 546x380x307mm i jest jednym z modułów serii skrzynek X Block X Pro Series modular system.
Organizer XL służy do przechowywania śrubek, części elektrycznych jak i narzędzi.
QBRICK SYSTEM ONE Organizer XL został wyposażony w 8 komór w trzech wymiarach.
Kuwetki są wyjmowane i mogą służyć jako pojemniki w warsztacie.
Wieko organizera zostało wykonane z poliwęglanu, dzięki temu jest praktycznie niezniszczalne.
Wieko bardzo dobrze przylega do kuwet, zapobiega to wysypywaniu się zawartości.
Zawartość organizera jest również chroniona przed dostaniem się wody lub kurzu dzięki elastycznej uszczelce na pokrywie.
Dombud RP sp. z o.o.
ul. Szosa Rypińska 26
87-400 Golub-Dobrzyń
NIP: 503-008-38-26
Biuro czynne:
pn-pt: 7.00 - 16.00
sob: 7.00 - 12.30
Infolinia: 56 400 00 56