Opinie o Nas

Produkty


Produkt dnia

Agregat prądotwórczy - jednofazowy - 230V - 1,5kW - 2KM - AVR - GM-G1500-1

449,99 zł

Agregat prądotwórczy - jednofazowy - 230V - 12V - 1,4kW - 2KM - SCH-G1600

529,99 zł

Agregat prądotwórczy - trójfazowy - 230-400V - 5,7kW - 13KM - AVR - GM-G6500-3

1 699,99 zł

O firmie

 

Internetowa hurtownia materiałów budowlanych

 

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od 1999 roku daliśmy się poznać jako solidny dystrybutor materiałów budowlanych renomowanych firm.

Mając na uwadze ciągłe zapotrzebowanie na rynku oraz zmieniające się trendy, jako hurtownia materiałów budowlanych rozpoczęliśmy inwestycje mające na celu polepszenie jakości i zwiększenie asortymentu, a także podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu naszej oferty o dział sprzedaży internetowej - nasz sklep z narzędziami online to propozycja dla osób, które poszukują najlepszych, sprawdzonych produktów dostępnych w jednym miejscu.

Dążymy do tego, aby internetowa hurtownia materiałów budowlanych GoodMajster oferowała jedynie wyroby, które odznaczają się najwyższą jakością, doskonałością i trwałością, a także dodają prestiżu i poczucia komfortu tym, którzy po nie sięgają. Zapewniamy zachowanie najwyższego standardu - nasz sklep z narzędziami kieruje swoją ofertę do każdego, komu zależy na pierwszorzędnych rozwiązaniach.

Mamy nadzieję, że market budowlany GoodMajster, dzięki bogatemu asortymentowi, solidności oraz terminowości stanie się Waszym ulubionym sklepem z narzędziami. Jeśli interesują Cię wysokiej klasy materiały budowlane - sklep internetowy GoodMajster przygotował dla Ciebie propozycje od najlepszych, sprawdzonych producentów.

NIE JESTEŚMY FIRMĄ WIRTUALNĄ! ISTNIEJEMY NAPRAWDĘ - SPRAWDŹ!

 

 

 

Newsletter


Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie?

Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy newsletter.